M. Chmielewska najlepszym meeting plannerem MP Power Awards 2019

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
M. Chmielewska najlepszym meeting plannerem MP Power Awards 2019

Marta Chmielewska, prezes Mea Group i managing partner Ewenement, jedną z osób, które w 2019 roku miały największy wpływ na rozwój polskiej branży eventowej. Tytuł MP Power Awards – Power 12 w kat. agencje eventowe trafia do M. Chmielewskiej już po raz drugi.

Zwycięzca MP Power Awards w kat. Agencja eventowa to – zgodnie z zasadami konkursu „przedstawiciel agencji specjalizującej się w organizacji projektów z zakresu event marketingu, którego oprócz profesjonalizmu i branżowej etyki cechuje działalność na rzecz branży oraz wyróżniają duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.”

– Moja aktywność zawodowa jest równocześnie pasją. Mam szczęście pracować z niezwykle kreatywnymi, twórczymi, otwartymi na wyzwania ludźmi. Do tego należy dodać możliwość tworzenia wydarzeń dla odważnych, sięgających po innowacyjne rozwiązania klientów. Dziękuje tym wszystkim osobom, które spotykam na swojej drodze, inspirującym mnie do nieustannego rozwoju, nowych wyzwań. Dziękuje zespołom Mea Group i Ewenement. Wielkie podziękowania dla Magdy Kozickiej, dyrektor zarządzającej Mea Group, współautorki wszystkich sukcesów Mea Group – mówi Marta Chmielewska, prezes Mea Group i managing partner Ewenement.

Konkurs MP Power Awards 2019 jest wyjątkowy z kilku powodów. W tym roku po raz pierwszy przedstawiciele całej branży mogli zgłaszać kandydatów do nagrody w plebiscycie MP Power 12. Dotąd kandydatury były przedstawiane przez członków Jury MP Power Awards oraz partnerskie stowarzyszenie branżowe. Po drugie – Gala wręczenia MP Power Awards po raz pierwszy odbyła się wyłącznie w formie online. Najważniejszy konkurs branży eventowej, podobnie jak wydarzenia klientów, musiał odnaleźć się w zmienionej pandemią rzeczywistości.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij