Elementarz UX – konferencja online dla wszystkich, którzy chcą wejść w świat UX

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Elementarz UX – konferencja online dla wszystkich, którzy chcą wejść w świat UX

Misją konferencji Elementarz UX jest pokazać jak współcześnie projektować (produkty, usługi, komunikację), aby spełniać te potrzeby. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-26 czerwca 2020, w formie trzydniowej konferencji online.

Elementarz UX to wydarzenie z intensywnym programem aktywności, wypełnione wykładami, praktycznymi warsztatami i konsultacjami z ekspertami z branży. Jest skierowane do osób, które myślą o zmianie pracy i szukają nowych możliwości oraz wszystkich, którzy pragną wykorzystywać metody User Experience w swojej obecnej pracy, sprawiając że będzie efektywniejsza i sprawniejsza. Konferencja w pełni skupia się na zagadnieniach UX, od badań po projektowanie, przybliżonych w przystępnej, praktycznej formie. Uczestnicy codziennie rano otrzymają dostęp do wcześniej przygotowanych wykładów na dany dzień. Od każdego z prowadzących otrzymają również prezentację, jej podsumowanie w formie pisemnej i pracę domową. Warsztaty i networking będą się odbywać na żywo popołudniami. Do udziału w konferencji zaproszeni zostali czynni zawodowo eksperci, którzy pokażą jak wszechstronną i wielowymiarową dziedziną jest UX. O swojej pracy opowie m.in Aleksandra Bis, projektantka UX, współzałożycielka inicjatywy DareIT, działającej na rzecz zwiększenia reprezentacji kobiet w IT, Wojtek Kutyła, projektant usług (Service Design), którego specjalnością jest koordynacja procesów cyfrowej transformacji w organizacjach sektora publicznego, czy Karina Ślęzak, humanistka, która znalazła swoje miejsce zawodowe jako projektantka treści (UX writer). 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Krok po kroku w świat UX

Uczestnicy wyniosą z Elementarza podstawy wiedzy dotyczącej UX. Poznają fundamenty user experience, nauczą się przeprowadzania badań, tak, by lepiej definiować potrzeby użytkowników i weryfikować swoje rozwiązania, poznają podstawy projektowania treści, by były zrozumiałe dla odbiorców, oraz zasady użyteczności, które sprawiają, że produkt jest bardziej intuicyjny w obsłudze. Dodatkowo tydzień po konferencji będzie możliwość konsultacji portfolio z ekspertami, wśród nich projektanci usług, treści, stratedzy i badacze. 

Wszystkim niezdecydowanym czy Elementarz UX to jest propozycja dla nich, czy nauczą się czegoś nowego gwanrantujemy zwrot kosztów biletu, jeśli okaże się że konferencja nie była dla nich rozwijająca – mówi Agnieszka Naplocha, współorganizatorka konferencji – a dla tych, którzy potrzebują pomocy w przekonaniu przełożonych, że udział w wydarzeniu jest inwestycją w rozwój pracowników i firmy mamy do pobrania na naszej stronie list do szefa, zbierający argumenty i opisujący korzyści z udziału. 

UX jest wszędzie

User Experience to nie jest nowa dziedzina branży technologicznej, a sposób myślenia i zestaw metod, które pozwalają efektywniej prowadzić biznes, pracować w zespole i projektować produkty i usługi. Udział w konferencji przyda się osobom prowadzącym małe biznesy, właścicielom, marketerom czy twórcom internetowym, którzy szukają możliwości rozwoju swoich firm. Wbrew powszechnej opinii jest też obszarem, w którym świetnie odnajdą się humaniści. UX jest wszędzie tam, gdzie zachodzi interakcja między użytkownikiem (klientem), firmą i jej zasługami. Bez względu na to, czy jest się umysłem ścisłym czy nie, czy prowadzi się serwis bookingowy czy zakład krawiecki, w swojej pracy można stosować narzędzia User Experience: zbadać potrzeby użytkownika, przetestować produkt i ulepszyć usługę. 

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij