TERRITORY

Z Paczkomatów prosto do Biura Rekrutacji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Z Paczkomatów prosto do Biura Rekrutacji

​WSB w Warszawie pierwszą uczelnia w Polsce współpracującą z InPostem.

Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie mogą wysłać dokumenty rekrutacyjne do uczelni za pośrednictwem Paczkomatów, bez konieczności przychodzenia do biura. Współpraca to odpowiedź na gwałtownie rosnącą potrzebę bezkontaktowych usług. WSB jest pierwszą uczelnią w Polsce, która podjęła współpracę z InPostem, by dbać o bezpieczeństwo kandydatów oraz ułatwić procesy rekrutacyjne. Rozwiązanie jest całkowicie bezpłatne dla przyszłych studentów.

– Nowa rzeczywistość w jakiej się znaleźliśmy, sprowokowała nas do podejmowania szybkich działań. Przeszliśmy na zdalny tryb nauczania niemalże w ekspresowym tempie, co zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez studentów. Wprowadziliśmy wiele innych rozwiązań, które kiedyś realizowaliśmy wyłącznie w tradycyjnej formie. Przyszedł więc czas na ukłon w kierunku kandydatów na studia. Zależało nam na prostym, a jednocześnie bezpiecznym rozwiązaniu, z którego będzie miał szansę skorzystać każdy. Liczymy, że wprowadzone rozwiązanie stanie się standardem i ułatwi nam pracę a kandydatom zapewni komfort – powiedział dr Krzysztof Kandefer, rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie, w trosce o ciągłość edukacji, od połowy marca prowadzi zajęcia w trybie zdalnym. Niedawno odbyły się również obrony prac dyplomowych w takiej formie. Wprowadzone zostały wykłady otwarte dla wszystkich zainteresowanych, których uczestnicy mogą zyskać wiedzę z zakresu ekonomii, psychologii, logistyki, informatyki, szlifowane są również umiejętności miękkie z zakresu HR, czy przygotowania do matury. W formie zdalnej prowadzone są również koła naukowe, konsultacje z psychologiem czy doradcą zawodowym. WSB otwiera się na nowe rozwiązania technologiczne, czego wyrazem jest współpraca z InPostem.

– W tym trudnym okresie Paczkomaty – których skrytki mogą być otwierane całkowicie bezdotykowo z poziomu darmowej aplikacji – świetnie zdały egzamin. Nasze rozwiązanie profilaktycznie zapobiega przenoszeniu się wirusa. Ograniczamy konieczność bezpośredniego kontaktu między pracownikami uczelni a składającymi podania o przyjęcie na studia, co nadal jest istotne w czasie nie do końca jeszcze opanowanej pandemii koronawirusa. Cieszymy się, że Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie obdarzyła nas zaufaniem i staliśmy się pośrednikiem w ważnym procesie rekrutacji nowych studentów. Kto wie, może ktoś zrekrutowany za pośrednictwem naszych Paczkomatów zasili za parę lat nasz zespół. Jesteśmy otwarci na pomoc innym uczelniom – powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij