KFC z prezentami na Dzień Dziecka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KFC z prezentami na Dzień Dziecka

Pierwszy czerwca to jeden z bardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Czeka ich nie tylko góra prezentów, ale też piękna pogoda za oknem i wizja zbliżających się wielkimi krokami wakacji. W tym roku do świętowania dołącza KFC. W restauracjach w całej Polsce na dzieci czekają niespodzianki.

Dzięki prawie 100-letniej tradycji świętowania Dnia Dziecka dzisiaj chyba nie ma młodego człowieka, który by nie wiedział, że pierwszy czerwca to jego dzień… ale dla pewności KFC postanowiło w tym roku jeszcze mocniej zadbać o pamięć wszystkich i wprowadziło dedykowaną ofertę dla swoich młodszych i trochę starszych fanów!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwszego czerwca, do każdego zakupionego w KFC kubełka dołączona zostanie zabawka niespodzianka. O swoim wyborze należy poinformować obsługującego nas na miejscu w restauracji kasjera, a w przypadku transakcji internetowych – wpisać kod: „ZABAWKAFREE”. Kampania będzie przeprowadzona na fanpage’u marki na Facebooku i Instagramie. Za kreację kampanii odpowiada agencja McCANN Worldgroup.

Pozostając w rytmie pozytywnych wibracji, sieć na stałe wprowadza do swojej oferty zabawki dla dzieci za dodatkową opłatą tylko 5 złotych. W KFC świętowania nie ma końca! W końcu mowa o dniu wypełnionym niezliczonymi atrakcjami, zabawami i oczywiście obowiązkowymi psotami.. a potem wielką ucztą w gronie przyjaciół i rodziny oczywiście w ulubionym KFC!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij