MOSQI.TO dla ING Życie stworzyła KARTKOMAT

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MOSQI.TO dla ING Życie stworzyła KARTKOMAT

Agencja MOSQI.TO dla ING Życie uruchomiła aplikację KARTKOMAT, dzięki której można bezpłatnie wysłać 600 tradycyjnych kartek świątecznych do bliskich nieobecnych na Facebooku. Każdy fan może wybrać jedną z trzech kartek i zaadresować ją do dowolnej osoby na terenie Polski.

- Idą święta, pomyśleliśmy, że zrobimy naszym fanom oraz osobom im bliskim, niespodziankę. Zależało nam na niestandardowym podejściu, wywołaniu pozytywnych emocji. Niespodzianka miała być dużego formatu, między innymi dlatego zdecydowaliśmy się na drukowanie kartek tradycyjnych, w dużym formacie A5 - wyjaśnia Agnieszka Rzepkowska, Media Communication Manager w ING Życie i dodaje: - Zasady są bardzo proste, wystarczy wejść do aplikacji, wybrać kartkę, wpisać adresata, podpisać się i gotowe, o resztę dbamy my.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do wyboru fani mają: uśmiechniętego renifera, skarpety Świętego Mikołaja oraz trzy bałwany, czyli trzy tradycyjne kartki z życzeniami, które można wysłać swoim bliskim za pomocą aplikacji KARTKOMAT na profilu ING Życie.

- Po niespełna 20 godzinach od uruchomienia aplikacji widać, że cieszy się niebywałą popularnością, co ciekawe, aplikacja nie jest wspierana żadną komercyjną kampanią. Wieść roznosi się wśród fanów ING Życie i ich znajomych. Widzimy, że nie tylko od wczoraj przybyło wielu fanów, ale również ponad 2/3 z 600 kartek znalazła już nadawcę. Prawdopodobnie czeka nas dodruk – mówi Magdalena Szmidt z MOSQI.TO.

Za pomysł i realizację jest odpowiedzialna agencja MOSQI.TO.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij