Dubbingowy debiut Anny Starmach. Premiera nowych odcinków „Jabłko i Szczypior” na Cartoon Network

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dubbingowy debiut Anny Starmach. Premiera nowych odcinków „Jabłko i Szczypior” na Cartoon Network

Znana jurorka programów kulinarnych – Anna Starmach – debiutuje w nowej roli. Już 15 czerwca o 17:30 na antenie Cartoon Network będzie można obejrzeć odcinek kreskówki „Jabłko i Szczypior”, w którym jurorka użyczyła głosu jednej z postaci – Tarcie Migdałowej.

Popularność tematyki kulinarnej w mediach wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Formaty, które prezentują zmagania kucharzy-amatorów, a także zawodowych szefów kuchni, są chętnie oglądane przez widzów. Znana jurorka tego formatu programów, Anna Starmach, zadebiutowała w nowej roli. Starmach na zaproszenie Cartoon Network użyczyła głosu jednej z postaci w kreskówce „Jabłko i Szczypior”. Wcieliła się w Tartę Migdałową, która, podobnie jak ona sama, jest jurorką w popularnym programie telewizyjnym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Po raz pierwszy w życiu brałam udział w projekcie dubbingowym, choć nie ukrywam, że o takiej pracy marzyłam od lat! Zawsze wydawało mi się, że musi być to niesamowita przygoda. Przed nagraniami byłam bardzo podekscytowana, ale też zestresowana. Pokochałam bohaterów kreskówki od pierwszego wejrzenia. Jabłko i Szczypior są zabawni, lekko ironiczni i nieprzewidywalni w swych działaniach – powiedziała Anna Starmach. 

Owocowo-warzywny duet w konkursie kulinarnym

Bohaterowie zabawnego serialu „Jabłko i Szczypior” to duet najlepszych przyjaciół, którzy opuszczają swoje rodzinne strony, by spróbować życia w metropolii. Dzielnie stawiają czoła wszystkim przeciwnościom, jakie ich tam spotykają i trzymając sztamę z poczuciem humoru i niemałym sprytem pokonują kolejne kłopoty. Każdy z bohaterów ma zupełnie inną osobowość – Jabłko jest niezwykle uczuciowy i wyjątkowo szybko podejmuje wszystkie decyzje, kierując się swoim beztroskim podejściem do rzeczywistości. Z kolei Szczypior to postać wyjątkowo spokojna i rozsądna. 

Odcinek serialu z udziałem Ani Starmach rozpoczyna się w momencie, gdy Jabłko – chcąc spełnić marzenie swojego przyjaciela – zgłasza ich do telewizyjnego konkursu „Najlepszy duet piekarzy”. W jego jury zasiada Tarta Migdałowa, a zadaniem uczestników jest upieczenie spektakularnego tortu w dwie godziny. Prawdziwe kłopoty zaczynają się, gdy Jabłko zaczyna mieć problem z dyktowaniem przepisu… 

– Jestem jurorką w programach od 8 lat, ale takiego konkursu jeszcze nie widziałam! Moja postać jest wybuchowa, surowa w ocenach, jednak ma doskonałe poczucie humoru. Wcielenie się w rolę pozwoliło mi spojrzeć na moją codzienną pracę w nieco inny sposób. „Jabłko i Szczypior” to inteligentna rozrywka z przymrużeniem oka, ciekawie zbudowane postaci, scenariusz który zaskakuje i sceny, które bawią do łez! – komentuje Anna Starmach.

Odcinek z udziałem Anny Starmach będzie pierwszym z nowych odcinków serialu „Jabłko i Szczypior” i zostanie wyemitowany 15 czerwca o 17:30 na antenie Cartoon Network. Emisja nowych odcinków kreskówki codziennie o 17:30.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij