Mądrość natury! Akademia Samców Alfa wg profesora Wolfdoga

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mądrość natury! Akademia Samców Alfa wg profesora Wolfdoga

Nazywam się profesor Wolfdog. Zrobiłem doktorat u źródeł wszelkiej dostępnej wiedzy! Wszystkiego nauczyła mnie natura. Najważniejsze szlify zdobywałem, ścigając zwierzynę w leśnych ostępach, zaś doktorat obroniłem z wyróżnieniem!

Old Spice poprosił mnie, abym wyszkolił współczesnych mężczyzn z prastarej umiejętności bycia samcem alfa. Dlatego, już teraz zapisz się na moje zajęcia w Akademii Samców Alfa na fanpage’u Old Spice’a na Facebooku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kiedyś mieliśmy prawdziwe komputery. Ogromne. Służyły do wysyłania astronautów na księżyc, a nie do oglądania zabawnych filmików.... Czy co tam na nich oglądacie. Od teraz możecie obejrzeć na komputerze coś naprawdę męskiego i dzięki temu stać się samcami alfa. Przekonaj się o czym mówię i zobacz czego nauczysz się wstępując do Akademii Samców Alfa!

Jeżeli doczytałeś tak daleko i wciąż nie kliknąłeś linku do mojego filmu, to znaczy, że Akademia Samców Alfa jest Ci potrzebna bardziej niż komukolwiek! Samiec alfa najpierw klika, a później zadaje pytania. Dlatego przestań już czytać i zacznij oglądać, a potem obserwuj, jak dzięki moim radom stajesz się prawdziwym mężczyzną.

Uwaga, moje filmy sprawią, że zmienisz się w prawdziwego samca. Koniecznie poproś swoją partnerkę, aby opuściła pokój, zanim je odtworzysz. Te filmy są naprawdę męskie... bardzo męskie!

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij