Marcelina Zawadzka ambasadorką linii Avon Power Stay

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marcelina Zawadzka ambasadorką linii Avon Power Stay

11 czerwca startuje kampania Avon promująca nowe kosmetyki z bestsellerowej linii Power Stay. Ambasadorką kolekcji została prezenterka telewizyjna i modelka – Marcelina Zawadzka.

– Nie boję się wyzwań, ale lubię być przygotowana na wszystko. Dlatego zawsze stawiam na kosmetyki, na których mogę polegać w trudnych sytuacjach. Zdecydowałam się na współpracę z marką Avon, ponieważ produkty z linii Power Stay wpisują się w mój styl życia – nie muszę zwalniać tempa, żeby poprawić makijaż. Zawsze dotrzymują mi kroku, niezależnie od tego, co robię – mówi Marcelina.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Modelka jest ambasadorką linii Power Stay, która została rozszerzona o nowe produkty zapewniające trwały i perfekcyjny makijaż oczu – Avon Power Stay Wodoodporny tusz do rzęs „24 godziny”, Avon Power Stay Supertrwały cień do powiek w kredce „16 godzin”, oraz Avon Power Stay Eyeliner „16 godzin”.

– Lubimy podejmować współpracę z dziewczynami odważnymi, pewnymi siebie, mającymi „to coś”, co je wyróżnia i porywa tłumy. Dlatego i tym razem wybraliśmy ambasadorkę, która ma silną osobowość i nie boi się nowych wyzwań. Marcelina jest aktywna zarówno zawodowo jak i prywatnie, motywuje innych do działania. Linia Power Stay została stworzona właśnie z myślą o takich dziewczynach! – komentuje Anna Werstler, dyrektor marketingu CE Avon.

Marcelina Zawadzka pojawi się na okładce katalogu Avon nr 9/2020, dostępnego na rynku od 11 czerwca 2020 r. Tego dnia startuje kampania promująca linię Power Stay, która obejmuje działania PR, aktywności na social media marki oraz na Instagramie Ambasadorki.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij