Damian Juszczyk wniesie energię do Synergy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Damian Juszczyk wniesie energię do Synergy

Krakowska sieć studiów treningu EMS Studio Synergy ma nowego menedżera ds. marketingu. Został nim Damian Juszczyk, któremu zawodowy sport i aktywny tryb życia nie są obce. Wcześniej był m.in. rzecznikiem prasowym Wisła Kraków.

Studio Synergy to sieć specjalizująca się w innowacyjnej, jednej z najskuteczniejszych metod treningowych, czyli w treningu EMS. Na rynku istnieje już od pięciu lat i jest jedną z tych marek, na których wzoruje się wiele innych studiów w całym kraju. Damian Juszczyk współpracował już z Synergy od marca bieżącego roku, odpowiadając m.in. za strategie prowadzonych działań marketingowych i komunikacyjnych z ramienia własnej agencji SPORTSMAN Marketing.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz, od czerwca, były rzecznik prasowy Wisły Kraków związał się ze Studiem Synergy już „pełnoetatowo” i oficjalnie objął nowo utworzone stanowisko Marketing Managera. Obszary jego działań to m.in. kształtowanie polityki marketingowej i komunikacyjnej sieci, promocja, digital marketing oraz e-commerce. Jednym z ambitnych celów stawianych przed Juszczykiem jest prowadzenie od podstaw aktywności marketingowych dla konceptu franczyzowego Synergy, w związku z planowaną krajową ekspansją studiów.

Nowy Marketing Manager stoi na czele na razie dwuosobowego Działu Marketingu Synergy, sprawując pieczę nad Anną Furtek, specjalistką ds. marketingu, która również dołączyła do krakowskiej sieci EMS przed kilkoma miesiącami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij