Gufik - program selekcjonujący obiekty noclegowe przyjazne dzieciom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gufik - program selekcjonujący obiekty noclegowe przyjazne dzieciom

W czerwcu za sprawą firmy Goldberry wystartował portal gufik.pl przeznaczony dla rodziców, którzy uwielbiają podróżować ze swoimi pociechami. Portal ma ułatwić wybór odpowiedniego miejsca na wymarzone wakacje z dziećmi.

Wszystkie obiekty, które znajdują się na stronie, przeszły szczegółową weryfikację. Wyszukiwarka powstała na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród młodych rodziców podróżujących z dziećmi. Dzięki ich szczegółowym odpowiedziom, wiadomo co i jak bardzo potrzebne jest w obiekcie pretendującym do miana obiektu noclegowego przyjaznego dziecku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Portal Gufik.pl współpracuje z jednym z największych serwisów rezerwacyjnych HOTELE.PL. Dzięki temu po wyborze idealnego obiektu dla Twojej rodziny możesz w ciągu paru minut sprawdzić dostępność pokoi, dokonać rezerwacji i płatności. W przyszłości jest planowana sprzedaż rodzinnych pakietów promocyjnych.

Program po miesiącu działalności może poszczycić się liczbą bisko 2000 fanów na swoim fan pagu na Facebooku, liczbą 100 skrzętnie wyselekcjonowanych obiektów, szczegółowo zweryfikowanych pod kątem rodzin z dziećmi. Uczestnictwo w Programie Selekcjonującym jest bezpłatne, aby się w nim znaleźć trzeba spełniać minimalne kryteria, które ustaliliśmy dzięki wspomnianym już ankietom.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij