Firma nazwa.pl zwiększa prowizję za polecanie swoich usług aż do 50%

Firma nazwa.pl zwiększa prowizję za polecanie swoich usług aż do 50%

Spółka nazwa.pl wprowadziła zmiany w swoim Programie Partnerskim i podniosła prowizję. Od teraz możesz otrzymać aż do 50% prowizji za polecanie usług firmy.

Firma nazwa.pl, dostawca najszybszego hostingu w Polsce, postanowiła wprowadzić zmiany w swoim Programie Partnerskim. Do tej pory jego uczestnicy mogli liczyć na stałą prowizję wynoszącą 25% od każdej wpłaty za poleconą usługę. Aby być bardziej konkurencyjnym na rynku w kwestii polecania usług i zwiększyć efektywność tej formy pozyskiwania klientów, spółka zdecydowała się wzbogacić dotychczasową ofertę skierowaną do partnerów o nową propozycję.

Prowizja do 50%

Firmy zajmujące się tworzeniem stron WWW, serwisem komputerów lub inną działalnością, która pozwala polecać usługi nazwa.pl, mogą od teraz liczyć na dużo większe prowizje. Za pierwsze polecenie otrzymają one aż 50% prowizji, natomiast za każde kolejne do 35%. Procent ten zależny będzie od liczby poleconych i opłaconych usług, niezależnie czy będą to usługi hostingowe, domeny, certyfikaty SSL, czy też Cloud Backup. Co istotne, firma nie wymaga żadnych umów pisemnych, aby przyznawać wyższą prowizję, a otrzymane wynagrodzenie można w każdej chwili przelać na swoje konto bankowe.

Należy mieć na uwadze, że warunkiem przystąpienia do programu jest polecenie co najmniej 5 klientom usług hostingowych nazwa.pl. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy dysponujesz już portfolio klientów korzystających z innych dostawców hostingowych, ale zadeklarujesz ich przeniesienie do nazwa.pl. Wówczas od początku możesz liczyć na 50% prowizję.

Jak przystąpić do Programu Partnerskiego nazwa.pl?

Jak wygląda przystąpienie do Programu Partnerskiego nazwa.pl w praktyce? Jest to niezwykle proste. Wystarczy, że na stronie www.nazwa.pl/program-partnerski wypełnisz dostępny tam formularz zgłoszeniowy, a następnie odbędziesz rozmowę z konsultantem firmy, który skontaktuje się z Tobą w krótkim czasie w celu omówienia zasad. Wówczas otrzymasz też indywidualny kod, wynagrodzenie będzie wypłacane od wszystkich usług aktywowanych za jego pomocą. I to wszystko. Już możesz polecać usługi nazwa.pl i cieszyć się wysoką prowizją.

Jeśli zainteresowała Cię nowa propozycja nazwa.pl, skontaktuj się za pomocą formularza na stronie nazwa.pl i zacznij zarabiać na poleceniach już dziś.

 

Artykuł powstał we współpracy z nazwa.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij