TERRITORY

Serwis Online Gambling pokazał, jak za 20 lat mogą wyglądać osoby uzależnione od Netfliksa

Serwis Online Gambling pokazał, jak za 20 lat mogą wyglądać osoby uzależnione od Netfliksa

Serwis Online Gambling postanowił sprawdzić, jak za kilkanaście lat mogą wyglądać osoby, które spędzają zdecydowanie zbyt dużo czasu na oglądaniu seriali w internecie lub telewizji. W ten sposób powstali Erick i Hannah – wirtualne postacie cierpiące m.in. na otyłość.

Trend nałogowego oglądania seriali zdaje się stale umacniać od kilku dobrych lat, lecz prawdopodobnie teraz, podczas pandemii koronawirusa i tzw. lockdownu, przeżywa prawdziwy rozkwit. I choć z pozoru zwykłe oglądanie kilka razy w tygodniu ulubionych produkcji Netfliksa nie wydaje się niczym złym, tak praktykowanie tego w długim okresie może spowodować prawdziwe problemy zdrowotne. 

Serwis Online Gambling postanowił sprawdzić, jak za 20 lat mogą wyglądać osoby uzależnione od Netfliksa. W ten sposób powstały modele 3D, które w dosadny sposób prezentują negatywne skutki nałogowego oglądania seriali.

Erick i Hannah, bo tak nazywają się wirtualne postacie, przede wszystkim mają nienaturalnie bladą skórę z uwagi na niedobór światła słonecznego. Natomiast postępująca łysina u mężczyzny może też wynikać z niedoboru witamin B-12 i D. 

Modele mają też widoczną otyłość wynikającą z braku ruchu i podjadania niezdrowych przekąsek podczas maratonu seriali. Ponadto, pojawiły się u nich żylaki z uwagi na nieustanne siedzenie w jednym miejscu, natomiast wory pod oczami oraz popękane naczynka są efektem wielogodzinnego wpatrywania się w ekran komputera lub telewizora. 

Za pomocą tej kampanii serwis Online Gambling chce zwrócić uwagę społeczeństwa na to, jak poważne problemy zdrowotne może spowodować nałogowe oglądanie seriali czy też filmów i jednocześnie przestrzec ich przed prowadzeniem niezdrowego trybu życia. 

Więcej na temat Erica i Hannah przeczytacie na stronie kampanii. 

PS

Każdego dnia wskutek wypadków na drogach ginie mnóstwo ludzi. Może nie jesteśmy ewolucyjnie przystosowani do jazdy samochodem? Jak powinien wyglądać człowiek, aby zminimalizować urazy ciała przy zderzeniach drogowych?

PS2

Melbourne Advertising and Design Club stworzył „idealnego” człowieka do pracy w branży kreatywnej. Grant ma m.in. przystosowane plecy do wielogodzinnych spotkań z klientami oraz dodatkową wątrobę, by móc przyswajać duże ilości alkoholu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij