Lidl wprowadza wegański eko płyn do mycia warzyw i owoców

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lidl wprowadza wegański eko płyn do mycia warzyw i owoców

Już od 18 czerwca br. we wszystkich sklepach Lidl Polska dostępny jest wegański eko płyn do mycia warzyw i owoców. Można go znaleźć na Ryneczku Lidla, tuż obok owoców i warzyw.

Sezon na pełne smaku polskie owoce i warzywa właśnie się rozpoczął. Podczas letnich miesięcy sięgamy po nie jeszcze chętniej. Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) powinniśmy spożywać co najmniej 400 g warzyw i owoców dziennie. Z taką rekomendacją zgadzają się również polscy uczeni z Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. Jednak zanim te trafią na nasze talerze, wymagają oczyszczenia i odpowiedniego przygotowania do spożycia. W tym celu sieć Lidl Polska przy współpracy z polskim producentem właśnie wprowadziła do sprzedaży nowy, ekologiczny produkt: płyn do mycia warzyw i owoców marki ONLY ECO (12,99 zł/500 ml). Jest to premiera na polskim rynku. Produkt wyprodukowano ze składników pochodzenia naturalnego (99%). Nie zmienia smaku, ani zapachu owoców i warzyw. Jest wegański.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na Ryneczku Lidla znajdziemy ponad 150 warzyw i owoców. Co więcej, sieć konsekwentnie udowadnia, że troszczy się o swoich klientów – owoce, warzywa i żywność przetworzona z Lidla przewyższają standardy europejskie. Firma dopuszcza pozostałości substancji czynnych w wysokości maksymalnie jednej trzeciej poziomu ustalonego przez UE: czyli o 2/3 mniej pozostałości pestycydów będzie w produktach Lidla niż dopuszcza UE (nie dotyczy BIO=EKO asortymentu, który w ogóle jest pozbawiony pestycydów).

Wegański płyn do mycia warzyw i owoców marki ONLY ECO, dostępny jest we wszystkich sklepach sieci Lidl od czwartku, 18 czerwca.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij