Nowa odsłona baru sałatkowego jako kontynuacja #StaySafe Pizza Hut

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa odsłona baru sałatkowego jako kontynuacja #StaySafe Pizza Hut

Uwielbiany przez gości Pizza Hut bar sałatkowy wraca do restauracji w nowej odsłonie. Od teraz smakiem świeżych sałatek można się cieszyć także w domu. Po raz pierwszy marka udostępnia bar sałatkowy w dostawie.

Nowa forma baru sałatkowego jest odpowiedzią na podwyższone w związku z social distancing standardy bezpieczeństwa i kontynuacją kampanii #StaySafe. Od teraz bar sałatkowy można zamówić bezpośrednio do stolika. Goście wybierają 3 z 5 sałatek, a te przynosi kelner. W ofercie znajdują się uwielbiane ziemniaczki w majonezie, pieczarki w sosie francuskim, sałatka colesław oraz dwie, nowe sezonowe propozycje na bazie świeżych sałat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po raz pierwszy Pizza Hut umożliwia także zamówienie baru sałatkowego z dostawą do domu. Mechanizm jest ten sam jak w przypadku zamówienia w restauracji. Goście sami komponują swój bar sałatkowy z 3 wybranych pozycji i około 30 minut później szczelnie zapakowane miseczki, trafiają prosto pod ich drzwi.

Po m.in. bezkontaktowym dowozie i odbiorze na wynos to kolejne rozwiązanie, w którym Pizza Hut wychodzi naprzeciw upodobaniom gości. Nowa odsłona baru sałatkowego dostępnego w Pizza Hut nie tylko spełnia obecne wymogi bezpieczeństwa, a jednocześnie jest niezmiennie smaczna i bogata w świeże składniki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij