Akademia Marketingu nagrodzona Medalem Europejskim 2020

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Akademia Marketingu nagrodzona Medalem Europejskim 2020

Organizacja pracodawców prywatnych Business Centre Club po raz kolejny nagrodziła najbardziej innowacyjne firmy w kraju. Laureatem tegorocznego konkursu Medal Europejski została Akademia Marketingu, edukacyjny program wspierający działania marketerów w całej Polsce.

Nagroda ma na celu promocję usług oferowanych przez firmy działające na obszarze Polski, jakie wykazują się jakością i standardami unikalnymi na skalę krajową i europejską. W tym roku laureatem konkursu została Akademia Marketingu, czyli bogaty w formy cykl edukacyjny, wspierający działania tysięcy marketerów w całej Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W zakres jego działań wpisują̨ się̨ ceniona, odbywająca się raz do roku branżowa konferencja oraz dynamicznie rozwijana platforma e-learningowa, oferująca treści wideo, artykuły oraz wywiady z ekspertami, umożliwiające efektywne zdobywanie wiedzy marketingowej przez internet.

Akademia dedykowana jest marketerom i managerom odpowiedzialnym za tworzenie treści, dziennikarzom, redaktorom, blogerom oraz twórcom stron internetowych, a także analitykom, strategom marketingowym, osobom odpowiedzialnym za kreację i zakup mediów – słowem wszelkim praktykom marketingu, zarówno w agencjach, jak i bezpośrednio w firmach. Jej głównym założeniem jest przekazywanie wiedzy w zakresie dalece wybiegającym poza podstawowy. Za organizację Akademii Marketingu odpowiada zespół specjalistów z agencji ContentHouse, dla której tegoroczny Medal Europejski jest czwartym z rzędu.

– Odbieram to olbrzymie wyróżnienie ze strony Business Centre Club jako dostrzeżenie naszego ciągłego rozwoju i dopasowania do bieżących trendów, a także zmieniających się uwarunkowań. Akademia Marketingu to już nie tylko ceniona konferencja dla fachowców, ale także formaty edukacyjne dostępne w sposób zdalny i on demand, takie jak webinary, szkolenia online i wywiady na żywo, realizowane przy wykorzystaniu rozwiązań zdalnych oraz mediów społecznościowych – mówi Justyna Szmidt, events & customer education specialist, która odpowiada za organizację i koordynację Akademii Marketingu w strukturze ContentHouse.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij