Niekonwencjonalne wideo wyborcze, w którym przez 30 sekund możemy patrzeć w oczy kandydatom na prezydenta

Niekonwencjonalne wideo wyborcze, w którym przez 30 sekund możemy patrzeć w oczy kandydatom na prezydenta

Na YouTubie pojawiło się nietypowe wideo, w którym pojawili się prawie wszyscy kandydaci na prezydenta w tegorocznych wyborach. Tym razem, zamiast prezentować swoje poglądy czy postulaty, po prostu patrzą się w kamerę przez pół minuty.

Nietypowy filmik pojawił się na youtube’owym kanale zatytułowanym „unu” natomiast materiały wykorzystane w wideo pochodzą z interaktywnej platformy Polska Times, dzięki której możemy zadać kandydatowi jakieś pytanie, a następnie wysłuchać jego odpowiedzi. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twórca filmiku połączył nagrania kandydatów na prezydenta w taki sposób, że przez dobre 30 sekund patrzą się oni prosto w kamerę, nic nie mówiąc. Jest to tym bardziej niekonwencjonalne, bowiem zazwyczaj widzimy ich w całkowicie innych sytuacjach, podczas których najczęściej próbują przekonać nas do swoich poglądów lub prezentują swoje postulaty. Tutaj zaś chodzi jedynie o utrzymanie kontaktu wzrokowego z odbiorcą.

PS

28 czerwca br. w Polsce odbędą się wybory prezydenckie. Nic więc dziwnego, że wśród kandydatów trwa aktualnie prawdziwa gorączka przedwyborcza. Najbardziej jest to jednak zauważalne u Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego, którzy wymieniają się „ciosami” w coraz to nowszych spotach.

PS2

„Idę głosować, bo chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju” – mówi Dawid Podsiadło w nowym spocie, który podbija internet. W ramach akcji #milionypowodów popularny piosenkarz, a także wiele innych znanych osobistości, zachęca społeczeństwo do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij