KOPD łączy siły z Muzeum Domków dla Lalek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KOPD łączy siły z Muzeum Domków dla Lalek

Rusza wyjątkowa aukcja charytatywna Komitetu Ochrony Praw Dziecka, powstała z myślą o stworzeniu świata przyjaznego dzieciom. Muzeum Domków dla Lalek przygotowało ręcznie szytego misia, który został przekazany na licytację. Pozyskane z niej środki zostaną w pełni przeznaczone na działania KOPD.

Miś jest doskonałym pomysłem prezentowym dla każdego. Szczególnie, kiedy z jego zakupem wiąże się coś dobrego. Tak właśnie jest w przypadku Misia Edka stworzonego po to, by pomagać dzieciom w trudnej sytuacji. Szmaciany miś jest niepowtarzalny, gdyż został własnoręcznie wykonany przez zespół pasjonatów wyjątkowych zabawek Muzeum Domków dla Lalek. Trwa licytacja misia, której celem jest zdobycie jak największej ilości środków, które zostaną przekazane Komitetowi Ochrony Praw Dziecka. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Trwająca pandemia i nasilające się związane z nią napięcie mogą potęgować zachowania destrukcyjne i przemoc w rodzinach w kryzysie. Aby skutecznie wspomagać dzieci i ich rodziców, Komitetowi potrzebne są środki finansowe. Dlatego we współpracy z Muzeum Domków dla Lalek – naszym Laureatem konkursu Świat przyjazny dziecku,  ruszamy z wyjątkową licytacją – wspólnie stwórzmy świat przyjazny dziecku! – podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z KOPD.

– Z ogromną przyjemnością przyłączamy się do wsparcia działań KODP. Na aukcję charytatywną dokładamy swoją cegiełkę w postaci misia – robionego ręcznie, z artystyczną dbałością o każdy detal. Szmaciany miś Edek jest jedyny w swoim rodzaju i na 100% jest doskonałym materiałem na wyjątkowego przyjaciela. Zachęcamy wszystkich do licytacji! – mówi Magdalena Molak-Szmidt z Muzeum Domków dla Lalek.

Muzeum Domków dla Lalek to miejsce, które urzeknie każde dziecko, a niejednego dorosłego przeniesie w wytęsknioną przeszłość. W tym magicznym miejscu, można obejrzeć wiele inspirujących, zabytkowych domków, pokoi, sklepów, szkół i szpitali dla lalek, maleńkich mebelków i tysiące uroczych drobiazgów sprzed lat. Muzeum to, chcąc wesprzeć działania KOPD, stworzyło unikalnego Misia Edka. Zespół muzeum, mając na względzie jego misję, jaką jest pomoc dzieciom i rodzinom w kryzysie, uszył go ręcznie dbając o najmniejsze detale.

To kolejna aukcja charytatywna Komitetu Ochrony Praw Dziecka. W czerwcu br. została przeprowadzona licytacja spotkań z Gwiazdami na rzecz podopiecznych Komitetu– Kawa z Gwiazdą w szczytnym celu. W akcji brały udział m.in. Katarzyna Bosacka i Maciej Dowbor. Dochód z licytacji prywatnych spotkań z Gwiazdami, został przeznaczony na przeciwdziałanie przemocy domowej oraz na pomoc dla rodzin potrzebujących w czasie kryzysu. Również w czerwcu, odbył się koncert #StwórzmyŚwiatPrzyjaznyDziecku z udziałem m.in. Barbary Kurdej-Szatan, Beaty Tadli, Artura Andrusa. Podczas tego wydarzenia zostały zebrane środki na działania KOPD.

Aukcja potrwa do 7 lipca 2020 roku. Chętni mogą licytować Misia Edka na stronie Allegro.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij