Red Bull rozszerza współpracę z Whites

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Red Bull rozszerza współpracę z Whites

Od niemal roku Whites wspiera markę Red Bull. W maju 2020 r. agencja rozszerzyła współpracę i od tego czasu w obszarze kompleksowych działań SEO wspiera również Red Bull MOBILE – międzynarodową markę świadczącą usługi telefonii komórkowej.

W Polsce Red Bull MOBILE z powodzeniem wystartował w 2011 roku jako oferta telekomunikacyjna operatora Play – jednocześnie w wersji na kartę i na abonament.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rolą Whites jest zapewnienie strategicznego wsparcia w obszarze SEO dla strony www.redbullmobile.pl poprzez rekomendowanie i realizowanie działań optymalizacyjnych. Podczas pracy nad projektem kluczowe dla agencji jest sukcesywne wdrażanie priorytetowych zmian, które z kolei w dłuższej perspektywie, wpłyną na realizację celu współpracy – poprawy widoczności serwisu. Whites odpowiada również za link building. Nad poprawnością przebiegu całego procesu oraz stałym monitoringiem wyników czuwa dedykowany ekspert SEO.

W najbliższych miesiącach Whites będzie kontynuować prace optymalizacyjno-wdrożeniowe w zakresie najbardziej istotnych elementów z punktu widzenia serwisu.

Działania dotyczące marki Red Bull w obszarze SEO Whites prowadzi od sierpnia 2019. W ramach projektu agencja wzmacnia pozycję portalu www.redbull.pl w wynikach wyszukiwania Google, poprzez tworzenie na jego potrzeby wartościowego contentu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij