Marek Myślicki i Mikołaj Białek w GetHero

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marek Myślicki i Mikołaj Białek w GetHero

Agencja influencer marketingu GetHero ciągle się rozwija i zatrudnia nowych pracowników. Marek Myślicki i Mikołaj Białek to osoby, które w ostatnim czasie zasiliły szeregi firmy.

Od 1 lipca szeregi GetHero zasilił Marek Myślicki, który objął stanowisko strategic partnerships director. W agencji specjalizującej się w influencer marketingu będzie odpowiedzialny za sprzedaż i prowadzenie kluczowych dla agencji projektów, działania PR z obszaru dzielenia się wiedzą związaną z influencer marketingiem i poszerzanie portfolio produktowego firmy. Myślicki przez ostatnie dwa lata pracował jako branded content & sales director w ABSTRA, gdzie był odpowiedzialny za aspekty handlowe i integrację klienta w ramach istniejącego portfolio firmy na wszystkich platformach oraz za dostarczanie kompletnych rozwiązań komunikacyjnych w środowisku YouTube i podcastów. Wcześniej przez wiele lat pracował w VIACOM (obecnie ViacomCBS) oraz Discovery Networks International.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Natomiast w kwietniu do zespołu GetHero dołączył Mikołaj Białek, który rozpoczął pracę w zespole handlowym Łukasza Walczaka na stanowisku new business manager. W firmie jest odpowiedzialny za współpracę z klientami bezpośrednimi oraz agencjami, a także współpracę przy realizacji kampanii dla klientów agencji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij