Pizza Hut testuje Hut Point, czyli wygodny sposób na pizzę na wynos

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pizza Hut testuje Hut Point, czyli wygodny sposób na pizzę na wynos

W sześciu restauracjach Pizza Hut uruchamia właśnie Hut Point czyli pilotażowy bezkontaktowy odbiór pizzy wprost do samochodu. Jak to działa? Gość restauracji parkuje w specjalnie wyznaczonym miejscu, uchyla szybę lub otwiera bagażnik, a pracownik umieszcza pizzę w środku.

Po bezkontaktowym dowozie i odbiorze w restauracji to już trzecie bezkontaktowe udogodnienie, które marka wprowadza w związku wymaganymi obecnie środkami bezpieczeństwa. Dla wielu gości może być także ułatwieniem – zamawiają pizzę online i odbierają ją w drodze z pracy do domu. Warto wspomnieć, że z dużym powodzeniem marka testuje sprzedaż prosto do bagażnika również w USA*. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W przypadku tego nowatorskiego i jednocześnie uwzględniającego social distancing rozwiązania, gość nie musi wchodzić do restauracji czy podjeżdżać do okienka drive thru. Pracownik – w masce i rękawiczkach, dostarcza zamówienie prosto do zaparkowanego samochodu – wystarczy, że gość otworzy bagażnik lub uchyli okno. 

Z rozwiązania skorzystać mogą ci wielbiciele pizzy, którzy zamawiają ją online. Składając zamówienie przez internet trzeba kolejno: kliknąć „Odbiór w lokalu”, wybrać odpowiednią lokalizację, a następnie opcję „Zamów z odbiorem osobistym”. Potem wystarczy sfinalizować zamówienie i podjechać po wybraną pizzę do restauracji. Na parkingu należy się kierować na specjalnie oznakowane miejsce. 

Odbiór z Hut Point na parkingu na razie jest możliwy w sześciu restauracjach w całym kraju: w Gdańsku, Koszalinie, Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu**. Jeśli rozwiązanie się sprawdzi Pizza Hut nie wyklucza rozszerzenia o kolejne restauracje.

Marka rozwiązanie Hut Point wspiera także komunikacją w social mediach (posty sponsorowane w wybranych lokalizacjach) i bannerami na stronie pizzahut.pl. Dział marketingu przygotował ją we własnym zakresie. Działania PR realizuje 180heartbeats + JUNG v MATT. 

 

*w USA to popularne rozwiązanie nazywane jest curbside service lub curbside pickup 

** Adresy restauracji:

  • Poznań Galeria Malta – Pizza Hut Malta, ul. Maltańska 1,
  • Rzeszów Millenium – Pizza Hut, ul. Majora Wacława Kopisto 1
  • Gdańsk Radunia, Pizza Hut ul. Targ Sienny 7, Gdańsk
  • PH Warszawa Makro- Pizza Hut Al.  Jerozolimskie 184
  • PH Koszalin – Pizza Hut, ul. Ignacego Paderewskiego 1
  • PH Bielany, Pizza Hut ul. Czekoladowa 14, Bielany Wrocławskie

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij