Andrzej Duda stworzył „grę” z Rafałem Trzaskowskim w roli głównej

Andrzej Duda stworzył „grę” z Rafałem Trzaskowskim w roli głównej

Andrzej Duda zaprezentował swój najnowszy spot, który jest imitacją gry komputerowej. Głównym bohaterem jest tutaj postać, która ma doklejoną twarz Rafała Trzaskowskiego.

Do II tury wyborów prezydenckich zostało zaledwie kilka dni i wygląda na to, że ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda nie próżnuje – do sieci bowiem każdego dnia trafiają coraz to nowsze spoty wyborcze prezydenta Polski. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

8 lipca br. na facebookowym profilu polityka pojawiło się krótkie wideo, które jest imitacją gry komputerowej. Bohaterem spotu jest postać z doklejoną głową Rafała Trzaskowskiego, na którą spadają małe klocki – te w kolorze zielonym zawierają takie hasła, jak np. „niższy PIT”, czy też „niższy VAT”, natomiast te czerwone – „wyższe podatki” oraz „brak wsparcia dla rodzin w Polsce”. I to właśnie te klocki zbiera bohater gry.

Na końcu postać z głową Rafała Trzaskowskiego eksploduje. 

PS

„Idę głosować, bo chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju” – mówi Dawid Podsiadło w nowym spocie, który podbija internet. W ramach akcji #milionypowodów popularny piosenkarz, a także wiele innych znanych osobistości, zachęca społeczeństwo do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach prezydenckich. 

PS2

W pierwszej turze wyborów frekwencja była niemal rekordowa – głosowało 64,51% uprawnionych osób. Ale równocześnie ponad 10,5 mln Polaków postanowiło, by inni wybrali za nich. Dlatego gwiazdy muzyki, filmu i social mediów skrzyknęły się, by przekonać swoich fanów do uczestnictwa w II turze wyborów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij