Bieg Firmowy: Remote Edition 2020 już 29 sierpnia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bieg Firmowy: Remote Edition 2020 już 29 sierpnia

Dołącz do tysięcy firmowych biegaczy, którzy poprzez integrację i wspólną aktywność pomagają dzieciom w walce o zdrowie. Już 29 sierpnia 2020 r., na terenie całej Polski, odbędzie się 14. edycja Biegu Firmowego.

– Dotychczas, wspólnie z ponad tysiącem firm, pomogliśmy już 27 podopiecznym Fundacji Everest, przekazując na ich leczenie i rehabilitację aż 859 180 zł. W tym roku proponujemy wyjątkową formułę na wyjątkowe czasy. Zachęcamy firmy z całej Polski do podjęcia aktywności i wyzwania. Przebiegnijmy tysiące kilometrów i pomóżmy najbardziej potrzebującym – zachęca do udziału Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz gwarancję organizacji wydarzenia w warunkach skrajnej niepewności, organizatorzy dostarczają wyjątkowe rozwiązanie.

Firmy, jak każdego roku, mogą pobiec i pomóc, tym razem w formie dobrze przemyślanej, wirtualnej sztafety biegowej. Podczas tegorocznej edycji każdy zawodnik z pięcioosobowej drużyny pokona dystans 5 km o dowolnie wybranej porze (godzina pomiędzy 00:00 a 23:59). O wyniku zadecyduje łączny czas wszystkich członków drużyny, mierzony przez dedykowaną aplikację mobilną. Nowa formuła pozwala na wzięcie udziału w biegu nie tylko firm z Wrocławia i Warszawy, ale również z całej Polski.

– Bieg Firmowy jest wyjątkową inicjatywą. Poprzez sport integruje oraz inspiruje biznes do aktywnego spędzania czasu. Dodatkowej motywacji do uczestnictwa dodaje świadomość szczytnego celu tego wydarzenia. Od 3. edycji Pyszne.pl bierze udział w tym evencie. Z roku na rok obserwujemy też coraz większe zainteresowanie uczestnictwem wśród naszych pracowników. Cieszymy się, że mimo dynamicznego rozwoju tego wydarzenia jego organizacja pozostaje na wysokim poziomie. Polecamy wszystkim wzięcie udziału w kolejnej edycji Biegu Firmowego – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl

Organizator: Fundacja Everest
Realizator: Grupa Eventowa Compani
Sponsorzy: 3M, Credit Suisse, Multisport, ZF, Pyszne.pl
Partner Technologiczny: Deviniti

Już dziś zapisz swoją drużynę na stronie biegfirmowy.pl/rejestracja/

Organizatorzy zachęcają do obserwowania mediów społecznościowych Biegu Firmowego, na których udostępniane są najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji.

Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/210484366651834/
Fanpage: www.facebook.com/BiegFirmowy/
Instagram: instagram.com/biegfirmowy/
LinkedIn: linkedin.com/company/biegfirmowy/

Fundacja Everest organizuje Bieg Firmowy od 2013 r. we Wrocławiu i w Warszawie.

#całeżyciewbiegu #remoteedition

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij