Louis Vuitton prezentuje niezwykły film zapowiadający kolekcję na wiosnę/lato 2021

Marketing Marek Premium

partnerem merytorycznym działu jest SZNYT

Louis Vuitton prezentuje niezwykły film zapowiadający kolekcję na wiosnę/lato 2021

Francuski dom mody Louis Vuitton zaprezentował niezwykły film, mający na celu promocję przyszłorocznej kolekcji marki na wiosnę/lato 2021.

Najnowszą kolekcję Louis Vuitton dla mężczyzn na wiosnę/lato 2021 zapowiada niezwykły kilkuminutowy film, za powstanie którego odpowiada Virgil Abloh, obecny dyrektor artystyczny linii męskiej Louis Vuitton. W ramach lekko psychodelicznego spotu, zawierającego sporo elementów animacji, pokazano wybrane projekty marki, które wejdą w skład kolekcji wiosna/lato 2021. Co ciekawe, francuski dom mody pokazy swojej najnowszej kolekcji zaplanował w Chinach i Japonii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

Jak marki luksusowe radziły sobie podczas pandemii? Jaka przyszłość czeka tę branżę? Przeczytajcie opnie ekspertów w materiale „Luksus ma się dobrze” – jak radzą sobie marki luksusowe i premium w dobie pandemii.

PS 2

„Afera metkowa”, którą rozpętała marka Veclaim, zmusiła polskiego konsumenta do zastanowienia się, ile naprawdę warte są jego ubrania. O tym, dlaczego daliśmy się złapać w pułapkę marek premium i czy przekaz „made in Poland” nie stracił na swojej mocy, rozmawiamy z twórcami bloga i kanału Dandycore.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij