Juice Sound z kolejną nominacją za Cyberpunk 2077

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Juice Sound z kolejną nominacją za Cyberpunk 2077

Warszawskie studio dźwiękowe otrzymało nominację w konkursie Music+Sound Awards 2020 w kategorii „Best Sound Design in Gaming Trailers” za zwiastun Cyberpunk 2077 na E3 2019.

To kolejne wyróżnienie dla tego projektu. Dźwięk do trailera gry został już nagrodzony złotem w prestiżowym konkursie Clio Award 2019. Pracowali przy nim Kuba Pietrzak, Wojciech Sławacki, Michał Wróblewski, Michał „Jurgen” Jaroszewicz z Juice Sound oraz Piotr Malinowski z CD Projekt RED.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Tworzenie dźwięku do zwiastuna gry wymaga zanurzenia się w jej klimacie. Za pomocą dźwięków budujemy napięcie, przekazujemy emocje, wzmagamy ciekawość. Wiemy, że się udało wtedy, gdy oddech widza i serce zwalnia  lub przyspiesza. Praca przy takim projekcie, jak Cyberpunk 2077, to wielka przyjemność i wspaniała przygoda! – mówi Kuba Pietrzak, szef realizacji dźwiękowej w Juice Sound 

Ogłoszenie wyników konkursu Music+Sound Awards 2020 odbędzie się 21 lipca. Pełna lista nominowanych znajduje się na oficjalnej stronie organizatora.

Aktualizacja 22.07

Juice Sound zwyciężyło w konkursie Music+Sound Awards 2020 w kategorii „Best Sound Design in Gaming Trailers” za zwiastun Cyberpunk 2077 na E3 2019. Gratulacje!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij