Weekendowanie – nowa akcja marketingowa InPost

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Weekendowanie – nowa akcja marketingowa InPost

Weekendowanie to akcja, w której klienci e-sklepów i użytkownicy usług InPost mogą zgłosić swoje ulubione sklepy internetowe, w których ich zdaniem powinna być dostępna usługa InPost Paczka w Weekend.

Jest to nowa opcja dostawy do Paczkomatu, która ułatwi życie Klientom e-commerce, żeby już nie musieli czekać do następnego tygodnia lub ustawiać się w sklepowej kolejce, by kupić to czego potrzebują. Dzięki nowej usłudze InPost Paczka w Weekend teraz wszystkie weekendy są handlowe i wszystkie z dostawą. Zamówienia złożone od czwartku od godziny 20.00 do soboty do godziny 13.00 lub innej wskazanej przez sklep, zostaną doręczone jeszcze w ten sam weekend do wybranego Paczkomatu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

InPost w odpowiedzi na potrzeby Klientów dynamicznie rozwija swoje usługi, aby były jak najlepiej dopasowane do ich oczekiwań i stanowiły wygodne rozwiązania. Ta idea zainspirowała akcję Weekendowanie, w której InPost oddaje głos Klientom i w pierwszej kolejności proponuje wdrożenie nowej usługi w e-sklepach, w których chcą tego użytkownicy.

Zgłoszeń można dokonywać na stronie weekendowanie.pl, a akcja jest podzielona na trzytygodniowe tury. Obecnie na uczestników czekają nagrody gwarantowane w postaci kodów rabatowych do kultowego sklepu Skin79, dodatkowo zgłoszenia uzupełnione kreatywnym uzasadnieniem biorą udział w konkursie o nagrody główne - 200 złotowe vouchery zakupowe Skin79 i wyróżnienia - praktyczne zestawy InPost.

Im więcej e-sklepów udostępni usługę InPost Paczka w Weekend, tym więcej Klientów będzie cieszyło się szybką realizacją dostawy bez czekania szczególnie w weekend.

Za komunikację i realizację akcji odpowiada agencja marketingu zintegrowanego Open Gate. Regulamin i szczegóły akcji na weekendowanie.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij