Nowe osoby i awanse w Ogilvy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowe osoby i awanse w Ogilvy

Dział Client Service Ogilvy wzmocniło dwóch account managerów – Aleksandra Ziółkowska i Marcin Wodyński.

Aleksandra Ziółkowska ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Bezpośrednio przed Ogilvy pracowała w Gutenberg Networks Warszawa, wcześniej zdobywała doświadczenie w TKM Group oraz Medical Communication. Pracowała między innymi dla takich klientów jak: Tesco, Jeronimo Martins, Super-Pharm, MediaMarkt czy AXA Direct.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marcin Wodyński do Ogilvy przeszedł z Leo Burnett, w którym pracował od 2017 roku. Wcześniej pracował w Havas PR oraz 24/7 Communication. Był odpowiedzialny za realizację kampanii między innymi dla Procter & Gamble, Philip Morris, Innogy, Mlekpol, McDonald’s Polska. Ma ponad 5 lat doświadczenia w obszarze Client Service.

W Dziale Client Service miały miejsce także awanse. Martyna Michalik, która dołączyła do Ogilvy na początku 2019 roku, objęła stanowisko account managera. Michalik odpowiedzialna była za obsługę firm Reebok oraz Whirlpool.

Katarzyna Wac rozpoczęła współpracę z agencją rok temu, od początku będąc odpowiedzialną za kompleksową obsługę nowego klienta agencji – Allegro. W lipcu otrzymała awans na stanowisko account directora.

W Dziale Kreacji awansowała Klaudia Boratyńska, która objęła stanowisko motion designera. Boratyńska współpracę z Ogilvy rozpoczęła stażem w 2018 roku. Jest odpowiedzialna za projekty dla marek Reebok Polska, nju mobile, Shell czy Philips. Jest absolwentką Wydziału Grafiki ASP w Warszawie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij