Nauki w czasach epidemii, czyli nowe bilbordy Galerii Rusz

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nauki w czasach epidemii, czyli nowe bilbordy Galerii Rusz

Galeria Rusz zaprezentowała serię nowych billboardów, które poruszają temat wszechobecnej pandemii, a także przymusowej izolacji.

Ostatnie miesiące to czas upływający nam pod znakiem wszechobecnej epidemii. Dla jednych to był (jest?) czas odpoczynku, dla innych ciężkiej pracy. Równocześnie jest to czas zaskoczenia i nowości, choć raczej nie takich, jakie byśmy sobie życzyli. Każda nowa sytuacja i wyzwania, przed jakim stajemy i w jakich się znajdujemy wymagają od nas zdobycia pewnego rodzaju nauki, która pozwala nam się uporać z tym nowy doświadczeniem. Czego więc się nauczyliśmy w czasach epidemii i przymusowej izolacji? Na pewno tego, że pożytecznie i zdrowo można spędzać czas z samym sobą. Tego, że sztuka i kultura są nam niezbędne do tego, by głębiej zrozumieć nasze jednostkowe i zbiorowe doświadczenia i nadać im sens (chyba nigdy nie pojawiło się tyle poleceń filmów, książek i wystaw sztuki oraz koncertów jak w czasie izolacji). Również tego, że przekraczanie bariery obcości i życzliwość wobec innych jest najważniejsza w tak trudnych sytuacjach, jak ta, która nas wszystkich doświadczyła.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zapraszamy do oglądania nowych prac Galerii Rusz pt. „Spędzanie czasu”, „Sztuka” i „Gość” na bilbordach w Toruniu i Warszawie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij