Aplikacja mobilna RCKiK Katowice „Bliscy Krewni” jest już dostępna

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aplikacja mobilna RCKiK Katowice „Bliscy Krewni” jest już dostępna

Dobiegły końca prace nad aplikacją Bliscy Krewni – poświęconą krwiodawcom Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz jego Terenowych Oddziałów. W ciągu kilku ostatnich miesięcy RCKiK w Katowicach skupiało się na stworzeniu funkcjonalnego narzędzia...

... które usprawniać będzie krwiodawcom oddawanie krwi oraz zachęcać do ponownego pojawienia się w punktach poboru krwi.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

RCKiK zleciło wykonanie aplikacji katowickiej agencji kreatywnej Kava 360 oraz software house Software Things. 

Aplikacja została udostępniona krwiodawcom dnia 30.06.2020. Pobranie i korzystanie z aplikacji jest całkowicie nieodpłatne. 

Współpracująca z bazą danych RCKiK aplikacja Bliscy Krewni spełnia kilka podstawowych funkcji – przede wszystkim pozwala na połączenie się z bazą Centrum przy pomocy indywidualnego numeru dawcy. Daje to możliwość wglądu w historię donacji, a także obserwowanie postępów – z aplikacją będzie można śledzić oddania krwi.

Aplikacja przypomni również o zbliżającym się terminie kolejnej donacji, a także podpowie, gdzie znajdują się najbliższe punkty krwiodawstwa. Wskaże również wygodne opcje dojazdu.  

Panel informacyjny będzie dostarczał aktualności z wybranych miast – dzięki temu krwiodawcy będą na bieżąco z wszelkimi interesującymi ich wydarzeniami związanymi z oddawaniem krwi. 

Planowane jest stałe udoskonalanie aplikacji i wdrażanie w przyszłości kolejnych funkcji. 

Razem z aplikacją RCKiK rozbudowuje działający dotychczas program benefitowy Lokale Bliskich Krewnych. Funkcjonujący od kilku miesięcy program zrzesza regionalne lokale, które pragną wesprzeć ideę krwiodawstwa. Chcąc zachęcić krwiodawców do regularnego oddawania krwi oferują w swoim menu zniżki stałe i czasowe – każdorazowo po oddaniu krwi generowany jest kupon promocyjny, który można wykorzystać w jednym z wybranych przez siebie lokali. Zniżki czasowe zaczynają się już od 49% ceny bazowej. Aplikacja daje możliwość ich wykorzystania. 

Aplikacja jest dostępna na systemy Android i iOS.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij