Nowość od Mentos – cukierki This or That zachęcają do wspólnej zabawy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowość od Mentos – cukierki This or That zachęcają do wspólnej zabawy

Wakacyjne wyjazdy to doskonała okazja do nawiązywania znajomości. Zdarzają się jednak sytuacje, w których rozpoczęcie luźnej rozmowy z nieznajomą osobą może okazać się dla nas wyzwaniem. W takich momentach z pomocą przychodzą cukierki do żucia Mentos This or That – letnia nowość o owocowym smaku,

Każdy z nas potrzebuje obok siebie bratniej duszy, z którą może dzielić smutki i radości, powierzyć jej swoje tajemnice czy miło spędzać czas. Według badań CBOS aż 45% Polaków wymienia grono przyjaciół wśród najważniejszych wartości, jakimi kierują się w codziennym życiu. Każda przyjaźń musiała rozpocząć się kiedyś od.. pierwszej rozmowy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Choć wydaje się to bardzo proste, to jednak zwykle nawiązywaniu nowych relacji towarzyszy lekki stres i nieśmiałość. Jest to zupełnie normalne, a co więcej – potrzebne! Jak wynika z badań naukowców[2] cząsteczka sygnałowa, która reguluje reakcję mózgu na stres, odpowiada także za to, że chętniej zawieramy nowe znajomości, a umiarkowany lęk społeczny jest konieczny do nawiązywania bezpiecznych i udanych relacji z ludźmi. Jak przełamać nieśmiałość i zacząć pogawędkę?

Wybór ma znaczenie

Jak mawia porzekadło „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz”. Mamy jedynie kilka, kilkanaście sekund, by nasz rozmówca wyrobił sobie o nas opinię na podstawie m.in. wyglądu, zachowania czy gestów. By zwrócić uwagę nieznanej osoby oraz z powodzeniem kontynuować znajomość, trzeba więc odpowiednio „zagadać”. Zamiast szukać pretekstu, jak pytanie o pogodę czy godzinę, warto zaprosić nowo poznaną osobę do swego rodzaju gry towarzyskiej i… dać rozmówcy możliwość wyboru! To dobry start do dłuższej relacji.

– Zainspirowani sukcesem Mentos Say Hello po raz kolejny zachęcamy konsumentów do wspólnej zabawy. Wakacyjna propozycja od Mentos – cukierki do żucia This or That o smaku Tutti Frutti – to nie tylko pyszna przekąska, ale jednocześnie także zaproszenie do rozmowy i poznawania nowych osób w nietypowy sposób. Cukierki This or That to ciekawa gra również dla już istniejących znajomości – pozwala ona lepiej się poznać i dowiedzieć się, co lubią znajomi lub najbliższa rodzina. A co tym razem znajdziemy na cukierkach Mentos?– Każda drażetka zawiera nadruk z jednym pytaniem, np. „rower, czy samochód?”, „kot, czy pies?”, które pozwoli rozpocząć luźną pogawędkę i poznać się lepiej. Przygotowaliśmy 35 unikalnych wariantów, dzięki czemu tematów z pewnością nie zabraknie. Kuszące owocowym smakiem cukierki dostępne są w wygodnej rolce, dlatego możemy je mieć zawsze pod ręką i podzielić się nimi z nowo poznanymi znajomymi – mówi Michał Bonecki, consumer marketing manager Perfetti Van Melle Polska. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij