Maciej Szczepaniuk dołącza do Provident Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maciej Szczepaniuk dołącza do Provident Polska

Maciej Szczepaniuk obejmie stanowisko kierownika ds. korporacyjnych i będzie odpowiedzialny za obszar public affairs. Będzie raportował do Mikołaja Wójcika, dyrektora departamentu relacji zewnętrznych w Provident Polska, który dołączył do firmy na początku marca tego roku.

Maciej Szczepaniuk był rzecznikiem prasowym Grupy PGE i wicedyrektorem departamentu zarządzania komunikacją i marketingiem. Nadzorował komunikację zewnętrzną, wewnętrzną i CSR. Odpowiedzialny był również za rozwój kanałów Grupy w mediach społecznościowych. Wcześniej, był dziennikarzem „Rzeczpospolitej”, „Gazety Prawnej” i „Dziennika Gazety Prawnej”. Specjalizował się w tematyce energetycznej, transportowej, farmacji oraz inwestycjach zagranicznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W Providencie będę miał szansę wykorzystać swoje praktyczne doświadczenie w bardzo wymagającej i silnie regulowanej branży. Jestem przekonany, że moja wiedza dotycząca prowadzenia wszechstronnej komunikacji działalności biznesowej w pełnym wyzwań otoczeniu prawnym będzie trwale procentować – podkreśla Maciej Szczepaniuk.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij