SEAT uruchamia w Polsce platformę Sales Online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SEAT uruchamia w Polsce platformę Sales Online

Nowa platforma SEAT-a zapewni wgląd w ofertę nowych samochodów z całej Polski dostępnych od ręki. Producent rozbudował intuicyjną wyszukiwarkę pojazdów o opcję wyboru sposobu finansowania, dostosowanego do potrzeb firmy i osób prywatnych.

Autorska platforma SEAT-a agreguje samochody oferowane we wszystkich salonach marki na terenie Polski. Pod adresem sklep.SEAT.pl użytkownicy znajdą zaawansowaną wyszukiwarkę, umożliwiającą wyszukanie dostępnych pojazdów z uwzględnieniem m.in. preferowanego typu nadwozia, parametrów silnika czy wyposażenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Uruchamiając Sales Online, oddajemy w ręce klientów z całej Polski nowy, wygodny sposób wyszukiwania i zamawiania fabrycznie nowych samochodów. Zarazem zależało nam, by na każdym etapie decyzyjnym klienci mieli poczucie wsparcia. Dlatego też rozwinęliśmy wielokanałowy system kontaktu z ekspertami SEAT-a  – mówi Jakub Góralczyk, PR manager SEAT Polska. 

Wsparcie specjalistów

Z poziomu platformy klient może skontaktować się poprzez email i telefon z doradcami dedykowanego centrum kontaktowego. Odwiedzający portal dostają również możliwość konsultacji z ekipami salonów SEAT-a, nagrodzonymi w zeszłorocznym Wielkim Teście Salonów m.in. za najwyższy poziom aktywnej rozmowy doradczej z klientem. Producent planuje niebawem wprowadzić także opcję wideorozmowy z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Oferty leasingowe VWFS

Specjaliści SEAT-a zapewniają użytkownikom platformy Sales Online wsparcie również przy doborze najbardziej odpowiednich rozwiązań finansowych. Platforma daje dostęp firmom oraz osobom prywatnym do produktów leasingowych Volkswagen Financial Services. Szczególną ofertą jest specjalny leasing konsumencki dostępny jedynie dla klientów Sales Online.

– Oferta finansowa została skonstruowana tak, by zapewnić każdemu zainteresowanemu wybór rozwiązania dostosowanego do jego aktualnych potrzeb i możliwości. Z myślą o osobach prywatnych przygotowaliśmy leasing konsumencki, który pozwala na obniżenie wysokości miesięcznej raty. Zapewniliśmy także większy wybór czasu trwania umowy, od 24 do 48 miesięcy – zapewnia Góralczyk.

Po wyborze samochodu oraz produktu finansowego najbardziej odpowiadającego potrzebom klienta, platforma Sales Online pozwala na opłacenie zaliczki na samochód i złożenie wniosku w zaciszu domu. Ogranicza to konieczność wizyty w salonie do jednego spotkania, podczas którego klient podpisze dokumenty oraz odbierze kluczyki do nowego samochodu.

Platforma Sales Online SEAT-a to kolejne rozwiązanie online producenta odpowiadające na dynamicznie zmieniające się oczekiwania polskich konsumentów. Na początku czerwca br. uruchomiono Wirtualny Salon SEAT-a, ogólnodostępną platformę łączącą funkcje showroomu i miejsca e-spotkań dedykowanego najnowszym modelom marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij