UX Upgrade – szkolenie Responsive Web Design

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UX Upgrade – szkolenie Responsive Web Design

Już 23 stycznia w Poznaniu odbędzie się UX Upgrade, jedno z pierwszych szkoleń w Polsce dotyczących Responsive Web Design. W ramach tego eventu odbędą się Konferencja dla uczestników indywidualnych oraz Warsztaty dla firm. Patronat medialny nad UX Upgrade objął NowyMarketing.

Choć coraz więcej osób zna termin Responsive Web Design i główne założenia tego podejścia do projektowania, wciąż wiedza o RWD jest stosunkowo niewielka. Dlatego też poznańska agencja Symetria zaprasza wszystkich pasjonatów web designu i nowych technologii na konferencję UX Upgrade.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach konferencji dowiesz się m.in. co to jest RWD, kiedy warto je stosować oraz czym charakteryzuje się podejście Mobile First. W trakcie Konferencji prelegenci pokażą jak zaprojektować responsywną treść oraz przedstawią najlepsze case studies zastosowania RWD w polskich i zagranicznych serwisach. Po konferencji odbędą się warsztaty dla firm, na których uczestnicy wraz z prowadzącymi wspólnie zaprojektują responsywne serwisy.

Z racji dużego zainteresowania UX Upgrade, wszystkie pakiety dla firm zostały wykupione już na kilka tygodni przed szkoleniem. Dostępne są natomiast ostatnie wejściówki dla uczestników indywidualnych - zapisy odbywają się na oficjalnej stronie tego wydarzenia, uxupgrade.pl.

Organizatorem szkolenia UX Upgrade jest agencja Symetria – jedyna polska firma należąca do UX Alliance (międzynarodowego stowarzyszenia, skupiającego liderów usability na całym świecie).

Więcej informacji >

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij