38 Content Communication dla Hyal-Drop multi – edukacja na temat suchego oka z udziałem instagramerów i ekspertów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
38 Content Communication dla Hyal-Drop multi – edukacja na temat suchego oka z udziałem instagramerów i ekspertów

Agencja 38 Content Communication odpowiada za kompleksową obsługę komunikacyjną marki Hyal-Drop multi (Bausch Health Poland), w tym działania strategiczne, działania z zakresu media relations i komunikację produktową, influencer marketing oraz działania digitalowe w mediach społecznościowych.

#NieMęczIch – pobudzamy dyskusję

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do tej pory, nikt nas nie nauczył, że wraz z postępem technologicznym, zmianami stylu życia w zupełnie inny sposób powinniśmy też dbać o nasze oczy, które są narażone na dużo większe zmęczenie niż kilkadziesiąt, a nawet kilkanaście lat temu, przez co mogą piec i szczypać, a także stawać się suche czy zaczerwienione. W odpowiedzi na te dolegliwości, pojawił się pomysł przeprowadzenia akcji #NieMęczIch, której celem było zaprezentowanie manifestu oczu i zwrócenie uwagi na to, jak intensywnie codziennie eksploatujemy nasze oczy. Do współpracy przy akcji zostały zaproszone Anna Mucha i Marcelina Zawadzka, których zadaniem było przez jeden dzień filmowanie swojego życia i codziennych aktywności tylko z perspektywy oczu. Zaproszone gwiazdy pokazały, jak wiele wyzwań codziennie stawiamy naszym oczom – pierwsze przebudzenie i kontakt z Instagramem, przegląd wiadomości do śniadania, nauka online z dziećmi, zakupy przez Internet czy wieczorny relaks przy serialu lub grze. Trzeba przyznać, że to codzienność dla większości z nas… Efekt? Zmęczenie, pieczenie i suchość oczu, które doskwierają nam zdecydowanie zbyt często, a wystarczy zadbać o ich regularne nawilżanie. Akcja została pozytywnie odebrana, generując łącznie kilkadziesiąt tysięcy polubień i kilkaset komentarzy.

Działania na szeroką skalę

W ramach działań edukacyjnych, agencja zaplanowała wspólnie z klientem przeprowadzenie akcji „Mój codzienny maraton” z udziałem grupy influencerów. Pomysł na akcję? Budowanie świadomości poprzez zaprezentowanie „Maratonu”, jaki codziennie fundujemy naszym oczom. Maraton biega się co najwyżej raz na kilka miesięcy… a nasze oczy pokonują go codziennie po ekranie komputera, telefonu czy telewizora. Treści związane z tym przekazem pojawiły się na blogach i kanałach społecznościowych twórców.

W ramach kampanii zaplanowano także działania w przestrzeni Instagrama z udziałem mikro-twórców. Do akcji, przeprowadzanej za pośrednictwem platformy BrandLift zaangażowanych zostało kilkudziesięciu twórców, których profile pozwoliły dotrzeć z przekazem do bardzo szerokiej, a przy tym zróżnicowanej grupy odbiorców.

Dodatkowo agencja w ramach realizacji założeń dla marki Hyal-Drop multi, prowadzi regularne działania media relations, poszerzone o współpracę z ekspertami optykami, okulistami i optometrystami. Zadaniem agencji jest także prowadzenie działań reklamowych i contentowych na profilach marki w social mediach (Instagram i Facebook).

Działania po stronie Bausch Health Poland realizuje Tomasz Sroka oraz Natalia Pelińska. Z ramienia agencji za realizację projektu odpowiada zespół: Justyna Giers i Justyna Spychalska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij