Punkty z programu lojalnościowego Banku BNP Paribas można przeznaczyć na wsparcie potrzebujących

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Punkty z programu lojalnościowego Banku BNP Paribas można przeznaczyć na wsparcie potrzebujących

W programie lojalnościowym mamBONUS, klienci Banku BNP Paribas otrzymali możliwość wymiany zebranych punktów na vouchery wspierające Szlachetną Paczkę. Wystarczy kilka kliknięć, by przekazać pomoc materialną szczególnie potrzebującym rodzinom z całej Polski.

– Dla bardzo wielu naszych klientów ważne jest zaangażowanie społeczne – doceniają odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu i sami chętnie poświęcają czas i pieniądze, by pomagać innym. Bank BNP Paribas od dawna angażuje się w wiele inicjatyw, które uznajemy za ważne i wspierające wyrównywanie szans i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. W mamBONUS, także pomagamy pomagać. Wychodzimy naprzeciw potrzebom tych klientów, którzy nie zawsze mają czas lub pomysł na działania społeczne. Z wykorzystaniem naszego programu lojalnościowego, staje się to banalnie proste – tłumaczy Maria Krawczyńska, dyrektor Biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Banku BNP Paribas i członek Zarządu Fundacji BNP Paribas.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

mamBONUS to pakiet benefitów przygotowanych dla klientów Banku BNP Paribas. Po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl, wystarczy dokonywać płatności kartą kredytową, by zbierać punkty, które następnie można wymieniać na bilety lotnicze, wynajem auta czy pokoju w hotelu, nagrody rzeczowe, wsparcie stypendystów programu stypendialnego Klasa, prowadzonego już od 18 lat przez Fundację BNP Paribas, a od teraz także na vouchery wspierające Szlachetną Paczkę. Punkty naliczają się automatycznie, przy płatności w sklepie stacjonarnym lub w Internecie.

Dodatkowo, dzięki współpracy Banku z ponad 40 partnerami, uczestnicy programu mogą liczyć na zniżki i rabaty obowiązujące w ponad 2500 sklepach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij