Allegro Lektury 2.0: Smolasty, Mioush i Monika Brodka w nowej odsłonie projektu Allegro i Storia by ABSTRA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Allegro Lektury 2.0: Smolasty, Mioush i Monika Brodka w nowej odsłonie projektu Allegro i Storia by ABSTRA

13 sierpnia br. ruszyła nowa odsłona podcastów z cyklu „Allegro Lektury 2.0”, reinterpretujących kolejne dzieła z kanonu polskiej literatury, realizowanych przez jedyny podmiot w Polsce łączący kompetencje w dziedzinie wideo na YouTube i podcastów – STORIA by ABSTRA we współpracy z Allegro.

Każdy z nowych odcinków podcastu „Allegro Lektury 2.0” weźmie na warsztat fragmenty kolejnych klasycznych dzieł polskiej literatury, opowiedziane w nowoczesnej formie przez jedną z gwiazd współczesnej polskiej kultury jak: Smolasty, Mioush czy Monika Brodka. Każdy z artystów – tak jak i w pierwszym sezonie zaprezentuje historię pojawiającą się w danym utworze literackim w zupełnie nowej formie, łączącej ze sobą elementy podcastu z utworem muzycznym i słuchowiskiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W drugim sezonie – to słuchacze będą mieli szansę wybrać utwór, który w danym tygodniu zostanie poddany interpretacji przez ulubionego artystę. Głosowanie odbędzie się na instagramowych profilach gwiazd, które poprzez instastories zapytają swoich fanów – który utwór chcą usłyszeć w danym tygodniu. 

Premierowe odcinki „Allegro Lektury 2.0” będą ukazywały się raz w tygodniu. Już dostępny jest pierwszy odcinek z udziałem Smolastego.

Odcinki są również dostępne na platformach audio Spotify, Lecton, TuneIn i Stitcher, a także w aplikacjach Apple i Google Podcasts. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij