Nowi specjaliści w Gameset (grupa LTTM)

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowi specjaliści w Gameset (grupa LTTM)

Gameset (grupa LTTM) powiększa zespół o trzy nowe osoby. Do działu agencyjnego dołączył Bartosz Semegin (junior project manager), a zespół produktowy wzmocnił Jacek Bogdanowicz (product manager). Utworzono także stanowisko PR managera, które objęła Karolina Kałużyńska.

Jacek Bogdanowicz jako product manager zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem produktów własnych firmy oraz ich monetyzacją. Wcześniej pracował w Grupie Abstra, gdzie koordynował wewnętrzne inicjatywy firmy oraz w marketingu Legii Warszawa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Karolina Kałużyńska jako PR manager Gameset odpowiadać będzie za strategię komunikacji, reprezentację agencji na wydarzeniach branżowych, media relations i prowadzenie kanałów społecznościowych. Doświadczenie z zakresu komunikacji w branży gamingu i esportu zdobywała przy realizacji projektów i stałej obsłudze komunikacyjnej klientów w Monday, agencji komunikacji zintegrowanej.

Bartosz Semegin objął rolę junior project managera i odpowiada w Gameset za przygotowanie ofert i kompleksową obsługę projektów agencji. Wcześniej związany był z Fantasyexpo, gdzie również odpowiadał za zarządzanie projektami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij