Kamil Stochel nowym dyrektorem Veneo Performance

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kamil Stochel nowym dyrektorem Veneo Performance

Kamil Stochel został nowym dyrektorem Veneo Performance, dywizji performance agencji digitalowej Veneo. Wcześniej kilka lat związany był z Semahead.

Stochel, który w lipcu objął stanowisko zarządzające w Veneo Performance, ma 6-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu SEO, SEM, UX, Analityki oraz zarządzania projektami i zespołem. Jest absolwentem krakowskiej AGH, gdzie ukończył takie kierunki jak Zarządzanie oraz User Experience & Product Design. Pasjonat performance marketingu, ceniący w swojej pracy różnorodność wynikającą z tego, iż każdy klient jest inny, a każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia i myślenia „out of the box”. Analiza zachowań oraz intencji użytkowników w poruszaniu się w internecie oraz na stronach internetowych sprawia mu wiele przyjemności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas pracy w agencji Semahead oraz Estima Group Kamil Stochel realizował działania dla takich marek jak: Super-Pharm, Autocentrum, Vitkac, Eurofirany, Szlachetna Paczka, Tezeusz, Smart Gym i wielu innych. 

W Veneo odpowiada za rozwój i nową strategię działu Performance oraz za ścisłą współpracę z działami new business, kreatywnymi oraz IT.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij