Ekrany DOOH od Jet Line w sześciu największych miastach Polski

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ekrany DOOH od Jet Line w sześciu największych miastach Polski

Firma Jet Line powiększa MORE, sieć ekranów digital out of home. Do Warszawy i Krakowa już dołączył Wrocław, do końca sierpnia uruchomione zostaną ekrany w Katowicach, Poznaniu i Trójmieście.

- Od 1 września sieć ekranów MORE będzie liczyć 220 ekranów i będzie znajdować się w 6 miastach w Polsce. Rozbudowujemy sieć w odpowiedzi na zapotrzebowanie i zainteresowanie klientów i jeszcze jesienią br. mamy w planach powiększenie sieci do ponad 300 nośników. To jest mniejsza skala niż zakładaliśmy, ponieważ w czasie pandemii priorytetowe stały się inne zadania, przede wszystkim utrzymanie zatrudnienia. Wyraźnie ograniczyliśmy inwestycje, ale nasze ekrany DOOH już działają w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, od września dołączą kolejne miasta: Katowice, Poznań i Trójmiasto - mówi Andrzej Słomka, dyrektor zarządzający Jet Line.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

MORE to sieć nośników DOOH adresowanych do mieszkańców dużych miast. Są lokalizowane w witrynach sklepów, restauracji i punktów usługowych. Dając wiele możliwości atrakcyjnego przekazu, są narzędziem komunikacji nie tylko reklamowej.

MORE to kanał dla wartościowego kontentu, treści informacyjnych, kulturalnych, lajfstajowych. Jet Line współpracuje ze znakomitymi partnerami i pasjonatami, rysownikami, fotografikami, youtuberami. Najnowszym projektem są „Ślady Powstania Warszawskiego”, wystawa ponad 100 różnych zdjęć powstańczych, z których każde ilustruje historię miejsca lub najbliższej okolicy, w której znajduje się ekran. Umieszczone przy ekranach kody QR przenoszą na strony Muzeum Powstania Warszawskiego: do kalendarium Powstania, Fototeki i Archiwum Historii Mówionej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij