Pilsweizer wprowadza na rynek nowe piwo górskie – Pilsvar Połoniny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pilsweizer wprowadza na rynek nowe piwo górskie – Pilsvar Połoniny

Browar Pilsweizer wprowadził do swojej oferty nowe „piwo górskie”, o nazwie Pilsvar Połoniny. Jest to piwo partnerskie z siecią sklepów Al Capone i właśnie w tej sieci będzie dystrybuowane, na terenie całego kraju, z naciskiem na południe Polski.

Przygotowane przez Browar Pilsweizer piwo Pilsvar Połoniny jest piwem o ekstrakcie 12 Blg i o zawartości alk. 5,2 %. W jego produkcji wykorzystywane są chmiele marynka i lubelski.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pilsvar Połoniny dostępne będzie w dystrybucji na wyłączność w ponad 50 sklepach z alkoholem sieci Al Capone na terenie całego kraju, z naciskiem na południową Polskę, gdzie sieć ta ma większość swoich lokalizacji.

Pilsweizer zapoczątkował linię piw górskich w 2015 r. piwem Zakopiańczyk. Obecnie w jej skład wchodzą piwa takie jak m.in. Sądeckie, Gorlickie, Piwniczańskie, Krynickie, Tylickie, czy właśnie wspomniany Zakopiańczyk, dostępny w kilku odmianach.

– Pilsvar Połoniny jest tu o tyle wyjątkowy, że w przeciwieństwie do wszystkich naszych dotychczasowych piw górskich, nie jest ściśle przywiązany do jednego wąskiego terytorium: miejscowości czy regionu. Jego dystrybucja obejmie szeroko południe kraju, jak i punktowo inne obszary, na czele z Warszawą. Liczymy na to, że wielbiciele Połonin docenią taką możliwość powspominania bieszczadzkich wędrówek – mówi Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu oraz współwłaściciel Browaru Pilsweizer.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij