Mobile Vikings wypowiada wojnę komarom – firma rozdaje budki dla jerzyków

Mobile Vikings wypowiada wojnę komarom – firma rozdaje budki dla jerzyków

Z okazji tegorocznego dnia komara, który wypada 20 sierpnia br., operator komórkowy Mobile Vikings ruszył z akcją „Jerzyki zamiast komarów” i w jej ramach rozdaje darmowe budki dla jerzyków – ptaków, które pożerają nawet do 20 tys. insektów dziennie.

Komary to zmora każdej osoby, która chce spokojnie odpocząć na łonie natury. I choć wymyślono już setki sposobów, jak walczyć z tymi insektami, to niestety są to metody doraźne, które nie eliminują przyczyny.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku z okazji dnia komara, który wypada 20 sierpnia br., operator komórkowy Mobile Vikings postanowił wypowiedzieć wojnę dokuczliwym owadom i zainicjował akcję pod hasłem „Jerzyki zamiast komarów”. W jej ramach firma rozdaje darmowe budki dla jerzyków – ptaków, które pożerają nawet do 20 tys. insektów dziennie – i zachęca do umieszczania ich na balkonach. 

Budki dla jerzyków będzie można odebrać 20 sierpnia nieopodal budynku Focus Business Center przy ul. Kościuszki 29 we Wrocławiu w godzinach 10:00-20:00. Następnie, drewniane domki dla ptaków należy samodzielnie pomalować farbą ochronną i umieść na wysokości co najmniej 6 metrów od ziemi. Warto pamiętać też, że wylot budki nie powinien być skierowany na południe. Co istotne, okres lęgowy jerzyków rozpoczyna się w maju i to wówczas wtedy ptaki zajmą przygotowane siedlisko. 

PS

W związku z ogromną liczbą komarów, które pojawiły się w Warszawie wraz z falą upałów na bocznej ścianie bloków na Pradze Północ i Południe umieszczono budki lęgowe dla jerzyków, czyli ptaków, które mogą pomóc w walce z tymi owadami.

PS2

W cyklu „Budowanie wizerunku marki modowej” przybliżamy sylwetki polskich brandów i ich sprawdzone sposoby na budowanie swojego wizerunku. Tym razem przedstawiamy markę Viking Store.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij