Zniżka w restauracjach Pizza Hut za płatność telefonem z Visa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zniżka w restauracjach Pizza Hut za płatność telefonem z Visa

Wspólne wyjście na pizzę ze znajomymi, a potem jeden ruch i gotowe. Nie ma nic prostszego niż płatność telefonem. Kiedy tylko przyjdzie nam ochota na pizzę, taki mobilny portfel mamy zawsze przy sobie. A teraz w Pizza Hut płacąc smartfonem otrzymamy jeszcze 20% zniżki na kolejne zamówienie.

Pizza Hut to marka, która dobrze wie, że klienci uwielbiają pizzę i wszelkie udogodnienia. Dlatego razem z doświadczoną w zakresie bezpiecznych płatności marką Visa, przekonują do płatności smartfonem. Sprawdzi się to zwłaszcza teraz, kiedy metody bezgotówkowe są bezpieczniejsze niż używanie banknotów. Płacenie telefonem jest szybkie i wygodne. Nie szukamy portfela, nie odliczamy gotówki, na czekamy na resztę. Wyciągamy smartfona i rachunek opłacony. Dodatkowo Pizza Hut przygotowała specjalną promocję - 20% zniżki na kolejne zamówienie przy płatnościach mobilnych Visa. Rabat można wykorzystać podczas kolejnej wizyty w restauracji. A jest w czym wybierać. W menu oprócz dużego wyboru pizz, znajdziemy także przystawki, makarony oraz  świeże sałatki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Chcąc skorzystać z rabatu, wystarczy zachować potwierdzenie płatności i pokazać je kelnerowi podczas następnej wizyty. Promocja potrwa do 13 września i obowiązuje tylko na miejscu w restauracjach. Szczegóły dostępne są na stronie.

Pizza Hut i Visa wspierają promocję kampanią w telewizji, digitalu oraz w restauracjach. Spot będzie można zobaczyć m.in. w TVP, Polsacie, TVN i kanałach tematycznych. Kampanię przygotowały agencja Saatchi & Saatchi i dom mediowy Starcom. Za wsparcie PR odpowiada 180heartbeats + JUNG v MATT.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij