Lidl najlepiej ocenianą siecią spożywczą na podstawie ocen użytkowników usługi Google Maps.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lidl najlepiej ocenianą siecią spożywczą na podstawie ocen użytkowników usługi Google Maps.

Lidl pojawił się w rankingu portalu gazetka24.pl, jako najlepiej oceniana sieć spożywcza w Polsce na podstawie ocen użytkowników usługi Google Maps.

Gazetka24.pl przeprowadziła badanie ocen sklepów wystawianych przez użytkowników w usłudze Google Maps. Ranking, który powstał na ich podstawie obejmuje wszystkie duże sieci handlowe w kraju, a zebrane dane dotyczą średnich ocen ponad 60 000 sklepów. Według rankingu, Lidl Polska ma aż 561 914 wystawionych ocen i jest najlepiej ocenianą siecią spożywczą w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Nasze działania mają na celu sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a tak wiele pozytywnych recenzji, od ponad 550 tysięcy klientów świadczy o tym, że udaje nam się je realizować. Pierwsze miejsce spośród wszystkich sieci spożywczych dostępnych w Polsce jest dla nas z pewnością dużym wyróżnieniem i cieszymy się, że klienci cenią sobie zakupy w naszych sklepach. Możemy zapewnić, że będziemy dalej doskonalić i rozwijać ofertę oraz usługi, aby zawsze były na wysokim poziomie. W naszych sklepach klienci mają stały dostęp do artykułów wysokiej jakości w niskich, lidlowych cenach – komentuje Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communications Lidl Polska.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij