Raporty społeczne do oceny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Raporty społeczne do oceny

Rozpoczęło się głosowanie internetowe w Konkursie Raporty Społeczne, organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte. Internauci mogą wybierać spośród 56 nadesłanych raportów, oddając swój głos poprzez formularz na stronie organizatora. Głosowanie potrwa do 14 września.

Kompania Piwowarska, jako firma odpowiedzialna, od lat aktywnie poprzez swoje działania troszczy się o ochronę środowiska naturalnego, dba o pracowników, społeczeństwo i odpowiedzialną konsumpcję alkoholu. Wyniki działań w tych obszarach przedstawia w 12. Raporcie zrównoważonego rozwoju. Już dziś myśląc o przyszłości, jak brzmi tytuł sprawozdania, wykazuje w nim swój wkład choćby w proces zmniejszania emisji gazów cieplarnianych czy zużycia energii, dbałość o praktycznie całkowity odzysk i recykling odpadów i produktów ubocznych, ponadprzeciętną oszczędność wody potrzebnej do uwarzenia piwa. Ponadto, przedstawia swoją dbałość o zdrowie i odpowiedzialną konsumpcję alkoholu poprzez programy czy działania społeczne. Można również dowiedzieć się z raportu, jak firma dba o równość i różnorodność i jak wspiera np. społeczności lokalne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kompania Piwowarska publikuje raport CSR od 2009 roku. Obecny został opracowany na podstawie międzynarodowego standardu raportowania Global Reporting Initiative w wersji GRI Standards 2016 (poziom Core) i obejmuje cały rok kalendarzowy, tj. okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 r. działalności przedsiębiorstwa w 2019 r. Pełna wersja raportu jest dostępna w linku.

Tak jak co roku, także i w tym jedna z nagród w Konkursie Raporty Społeczne zostanie przyznana przez internautów. Otrzyma ją raport, który zdobędzie najwięcej głosów w internetowym głosowaniu. Głosować można na wybrane 3 publikacje do 14 września poprzez formularz dostępny na stronie. Głos będzie ważny w momencie, gdy zostanie zapisany w systemie i potwierdzony poprzez kliknięcie w link przesłany na podany adres e-mail.

W Konkursie oceniane są raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju, raporty zintegrowane oraz sprawozdania na temat informacji niefinansowych. Do tegorocznej edycji zgłoszono 56 publikacji. Na tę liczbę składa się między innymi: 12 debiutów, 15 raportów zintegrowanych oraz 3 raporty organizacji pozarządowych.

Z raportami zgłoszonymi do konkursu w 2020 roku i biorącymi udział w głosowaniu można zapoznać się poprzez Bibliotekę Raportów, dostępną na stronie raportyspoleczne.pl/biblioteka-raportow/.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij