W ramach promocji modelu PUMA X-Ray marka dostarczy buty za pomocą drona

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W ramach promocji modelu PUMA X-Ray marka dostarczy buty za pomocą drona

Marka PUMA i sieć Martes Sport w niekonwencjonalny sposób promują nową linię butów PUMA X-Ray. W ramach organizowanego konkursu buty będą dostarczane dronem na terenie całej Polski. Konkurs potrwa do 7 września br.

W sobotę 22 sierpnia br. ruszyła kampania online przygotowana we współpracy marki PUMA z siecią sklepów Martes Sport. Partnerzy akcji mierzą wysoko, i to dosłownie. Zamiast tradycyjnej paczki wręczanej przez kuriera, buty będą spadały prosto z nieba do stref zrzutu zlokalizowanych na terenie całego kraju. Tam też udadzą się zwycięzcy, by odebrać nagrodę. Wykreowane wokół dostawy unikalne shoppping experience ma zachęcić konsumentów do zakupu butów i doświadczenia czegoś nowego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W towarzyszącym kampanii spocie dwójka młodych bohaterów zmierza do celu – strefy zrzutu. Narracja prowadzona raz z perspektywy dziewczyny, raz chłopaka ilustruje, jak krok po kroku odebrać wygraną, czyli dostawę dronem PUMA X-Ray i zwrot wartości zakupionych butów. Nagroda zostaje dostarczona dronem we wcześniej ustalonym miejscu i o określonej porze. Na stronie www.pumazdrona.pl znajdują się wszystkie szczegóły konkursu. Tam też można zgłosić się do udziału, podając numer paragonu lub zamówienia potwierdzający zakup obuwia.

W ramach trwającego dwa tygodnie konkursu, tj. od 25 sierpnia do 7 września, marka PUMA i sieć sklepów Martes Sport planują zrealizować blisko sto dostaw dronem. To prekursorskie działanie na taką skalę. Loty dostawcze w przestrzeni powietrznej odbywały się dotąd za granicą, pionierem jest USA, Wielka Brytania i Chiny. Na razie jednak powietrzne przesyłki obejmują przede wszystkim usługi medyczne czy wojskowe lub ograniczają się do incydentalnych dostaw komercyjnych. Liczba założonych dostaw powietrznych w segmencie konsumenckim w kampanii PUMA z Drona przewyższa zatem dotychczasowe działania na naszym rodzimym rynku.

Do kampanii zostali zaangażowani także influencerzy: Karol Gązwa, znany jako Blowek, Natalia Karczmarczyk, czyli Natsu, Lena Moonlight oraz Kamil Owczarek. Twórcy na swoich kanałach zrelacjonowali, jak wyglądała ich dostawa butów PUMA X-Ray dronem. Każda z publikacji została opatrzona oficjalnym hasztagiem akcji #pumazdrona.

Kampania obejmuje swoim zasięgiem działania digitalowe, social media, materiały promocyjne w sklepach stacjonarnych oraz cykl aktywacji w przestrzeni miejskiej związany z realizacją nagród. Za koncept kreatywny, działania komunikacyjne i produkcję materiałów odpowiada HOLO Agency.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij