Spotify wprowadza nowy format reklamowy – sponsorowaną playlistę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Spotify wprowadza nowy format reklamowy – sponsorowaną playlistę

Spotify uruchamia w regionie EMEA nowy format reklamy w ramach platformy. Po udanych testach w Ameryce oraz wprowadzeniu nowego formatu w Wielkiej Brytaniii, możliwość sponsorowania personalizowanej playlisty Odkryj w tym tygodniu staje się dostępna na 9 nowych rynkach.

„Odkryj w tym tygodniu” to aktualizowana co tydzień lista utworów muzycznych, przygotowywana w oparciu o osobiste preferencje użytkownika. Playlista personalizowana dla ponad 299 milionów użytkowników platformy na całym świecie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Jak wynika z najnowszych danych, w ciągu zaledwie roku (począwszy od 15 lipca 2019 roku do 25 czerwca bieżącego roku) użytkownicy spędzili ponad 2,3 miliarda godzin słuchając świeżej dawki muzyki wybranej specjalnie dla nich.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Playlista „Odkryj w tym tygodniu” daje markom możliwość pokazania użytkownikom platformy jak dobrze ich znamy i rozumiemy. W Spotify skupiamy się na dostarczaniu markom i reklamodawcom unikalnych możliwości kontaktu ze słuchaczami. Możliwość sponsorowania listy odtwarzania „Odkryj w tym tygodniu” jest tylko jednym z nich. Funkcję tę wprowadziliśmy już w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Od firm, które skorzystały z okazji, by nawiązać relację z odbiorcami, otrzymaliśmy wyłącznie pozytywne opinie. Cieszymy się, że teraz możemy rozszerzyć dostępność tej funkcji na nowe rynki w regionie EMEA – komentuje Rak Patel, regional head of sales UK i Pan-EMEA w Spotify.

Nowy format reklamowy daje możliwość wykorzystania w swoich działaniach reklam zarówno w formie audio, jak i wideo.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij