Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Podkastów już 26 września

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Podkastów już 26 września

Największa konferencja dla podcasterów i fanów podcastów PyrCaster MDP 2020 odbędzie się w sobotę 26 września. W konferencji może wziąć udział każdy, gdyż odbędzie się ona online.

To już 5. edycja tego wydarzenia i jest ono częścią corocznego święta International Podcast Day (internationalpodcastday.com).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas konferencji wysłuchasz cyklu prelekcji w ramach 4 ścieżek tematycznych:

  • budowanie społeczności,
  • kwestie techniczne związane z podcastowaniem,
  • podcasty w biznesie,
  • rozmawianie i słuchanie.

Będziesz miał również okazję porozmawiać z prelegentami, którzy są doświadczonymi specjalistami w swoich dziedzinach. Wielu z nich to także wieloletni podcasterzy z sukcesami w świecie podcastingu. Są to m.in. Wojtek Wieman (YesWas|Podcast), Piotr Konieczny (Na podsłuchu, Niebezpiecznik.pl), Marta Niedźwiecka (O zmierzchu), Piotr Bucki (Biznes w IT), Krzysztof Jakubowski (Sztuka gadania, mistrz Polski wystąpień publicznych) i Hanna Bogoryja-Zakrzewska oraz Katarzyna Błaszczyk (Torba reportera, reporterki Polskiego Radia).

Konferencję wesprze także jeden z największych serwisów podcastowych na świecie – Spreaker, a także Empik, propagator podcastingu w Polsce w ramach aplikacji Empik Go.

W ramach przygotowań tworzony jest podcast PyrCaster, w którym organizatorzy opowiadają o szczegółach wydarzenia oraz rozmawiają z prelegentami na temat ich wystąpień. Podcastu posłuchasz we wszystkich popularnych aplikacjach podcastowych oraz na Spotify: open.spotify.com/show/18Gd76FKqZKPFd6biAfHfK

Patronami medialnymi są NowyMarketing, MamStartup, Agencja Receptura, Estante.pl, Marketer+, Dziennik Internautów (DI), Czwartkowe spotkania Social Media, Crash Mondays, Ecommerce w Praktyce, Marketing przy kawie, OutsourcingPortal i Outsourcing&More.

Grupę inicjatywną PyrCaster MDP tworzą Agata Chmielewska, Artur Molendowski Jędrzej Paulus, Krystian Zych, Krzysztof Kempiński i Wojciech Stróżyński.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie pyrcaster.pl/pyrcaster-mdp-2020, natomiast program konferencji dostępny jest pod adresem pyrcaster.pl/pyrcaster-mdp-2020

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij