Lidl promuje oszczędzanie i wprowadza do swojej aplikacji „Kupon Plus”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lidl promuje oszczędzanie i wprowadza do swojej aplikacji „Kupon Plus”

Lidl Polska za pomocą kolejnych akcji pokazuje, jak ważne jest oszczędzanie i jak, w realny sposób, wpływa to na domowy budżet. W kolejnej odsłonie akcji „W Lidlu oszczędzanie ma swój dom” sieć zaprasza do wspólnej zabawy i zdobywania kolejnych kuponów rabatowych.

Lidl Polska nieustannie realizuje ideę „Więcej na radość z życia” – klienci wiedzą, że codzienne zakupy w sklepach sieci to oszczędność czasu i pieniędzy. W ramach kolejnej odsłony akcji „W Lidlu oszczędzanie ma swój dom”, Lidl zaprasza do wspólnej zabawy z wykorzystaniem aplikacji zakupowej Lidl Plus – dokonując zakupów w placówkach sieci zdobywamy dodatkowe kupony rabatowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak działa „Kupon Plus”? To proste – każde skanowanie aplikacji przybliża użytkowników do otrzymania dodatkowych kuponów. Wystarczy zeskanować kartę Lidl Plus przy każdych zakupach i pasek postępu w aplikacji uzupełni się automatycznie. Za osiągnięcie każdego progu klient otrzyma specjalny kupon. Dodatkowe kupony pojawią się w zakładce „Kupony” – powinny być aktywowane przed wizytą w sklepie. Kupony, które oferuje aplikacja Lidl Plus to prosty i wygodny sposób na oszczędzanie, produkty można kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij