Społeczność CD-Action w 7 dni zebrała niemal milion złotych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Społeczność CD-Action w 7 dni zebrała niemal milion złotych

Dokładnie 7 dni temu – 31 sierpnia br. – uruchomiona została zbiórka crowdfundingowa mająca na celu pozyskanie funduszy na rozwój marek CD-Action oraz PC Format. W ciągu tygodnia obie marki wsparło ponad 2000 inwestorów i łącznie zebrano już kwotę ponad 950 000 złotych.

Do końca zbiórki pozostało niecałe 300 000 złotych. Choć akcję zaplanowano na maksymalny okres trzech miesięcy, wszystko wskazuje na to, że zakończy się ona przed czasem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zaangażowanie społeczności i fanów CD-Action przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zdawaliśmy sobie sprawę, że wokół magazynu są skupieni sympatycy tego tytułu ale to co wydarzyło się przez ostatni tydzień to magia. Czujemy ogromną wdzięczność i wiemy, że musimy dołożyć wszelkich starań by postawione cele osiągnąć jak najszybciej – komentuje Lidia Ukleja, CEO GTEM S.A.

Przedmiotem inwestycji jest spółka Gaming Tech Esports Media SA, która została utworzona w celu realizacji założeń biznesowych wykraczających poza wydawnictwo czasopism CD-Action i PC Format, jak choćby prowadzenie serwisów internetowych WWW w obszarze gamingu i technologii czy produkcji treści wideo. Planowane jest stworzenie silnej marki technologiczno-gamingowej. 

Wszystkie informacje odnośnie prowadzonej akcji znajdują się na stronie emisji pod adresem nowecdaction.pl. Natomiast już dziś o godzinie 18:00 planowany jest webinar z sesją Q&A z udziałem prezes GTEM SA - Lidią Ukleją oraz redaktorem naczelnym CD-Action - Dawidem Bojarskim. Wszyscy zainteresowani mogą się na niego zapisać wchodząc na wyżej wskazaną stronę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij