Dr. Martens Pop Up Store otworzył się w Gdańsku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dr. Martens Pop Up Store otworzył się w Gdańsku

Kultowe buty, uznani tatuatorzy i koncerty polskich artystów – w Gdańsku otworzył się właśnie Dr. Martens Pop Up Store. Od 7 września do 17 października na placu przy galerii Forum miłośnicy oryginalnego wyglądu będą mogli zakupić i spersonalizować buty, a także wygrać bilety na kameralne koncerty.

Po wielkim sukcesie Dr. Martens Pop Up Store w ubiegłym roku w Warszawie, marka powraca do sprawdzonego konceptu i otwiera swoją przestrzeń kreatywno-sprzedażową w Trójmieście.  Dr. Martens Pop Up Store przy galerii Forum to wyjątkowe miejsce utrzymane w duchu Dr. Martens – symbolu niezależności i indywidualnego stylu. Po kultowe już Martensy sięgają osoby niebanalne, chcące wyróżnić się w tłumie. To dlatego produkty marki zyskały miano ikonicznych wśród wielu subkultur. Dziś noszą je m.in. Emma Watson, Gigi Hadid, David Beckham czy Rihanna.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W otwartym właśnie pop upie będzie można kupić modele butów z najnowszej kolekcji na jesień 2020. Dodatkowo, we wtorki każdy z odwiedzających będzie mógł spersonalizować swoje nowe Martensy zakupione w Pop Up Store w specjalnej cenie, obowiązującej wyłącznie tego dnia. Personalizacji obuwia podejmą się znani tatuatorzy. Jako pierwszy, 8 września, swój kunszt zaprezentuje Bartosz Jakub Namiotko ze studia XY. Znakiem rozpoznawczym artysty są geometryczne wzory – wielowarstwowe, bogate w zgrabne przejścia i ciekawe iluzje optyczne. Pośród tatuatorów goszczących w pop upie znajdzie się również Julia Szewczykowska. Artystka uwielbia bawić się kolorem, a w jej projektach często przewijają się motywy zwierzęce i kwiatowe. Do grona współpracujących z marką tatuatorów dołączą kolejne znane nazwiska z polskiej sceny tatuażu, które ujawnione zostaną już niebawem. 

To jednak nie koniec atrakcji. Marka Dr. Martens zaplanowała w Gdańsku także koncerty polskich artystów, które odbywać się będą w jednym z gdańskich klubów. Aby wygrać bezpłatne, podwójne wejściówki, należy odwiedzić Dr. Martens Pop Up Store i wziąć udział w konkursie – szczegóły dostępne w wydarzeniu Dr. Martens Pop Up Store Gdańsk na Facebooku @drmartenspolska. Już 17 września dla zwycięzców zagra Rosalie. Wydarzenia będą miały charakter ekskluzywny – weźmie w nich udział ograniczona liczba osób. Kolejni artyści zostaną ujawnieni niebawem.

– Dr. Martens to marka-symbol dla indywidualistów i osób bezkompromisowych, które nie boją się przełamywania schematów. Takie miejsce stworzyliśmy też w Gdańsku. Nie zabraknie spotkań z ciekawymi ludźmi, kreatywności, a także świetnych ofert i konkursów. To wyjątkowa okazja do lepszego poznania świata Dr. Martensa – mówi Klaudia Koziara, przedstawicielka dystrybutora marki w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij