Relaunch magazynu Coaching

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Relaunch magazynu Coaching

3 września ukazało się odświeżone wydanie magazynu Coaching. Nowym redaktorem prowadzącym magazynu jest Sylwia Monostori.

– Odświeżony magazyn Coaching staje się jeszcze bardziej praktyczny. Chcemy, aby czytelnik, który jest zainteresowany własnym rozwojem, dzięki lekturze magazynu miał poczucie, że wziął udział w dobrej sesji coachingowej. Oferujemy praktyczne narzędzia, które pozwalają osiągnąć cele w życiu zawodowym i prywatnym. A także takie, dzięki którym czytelnik może lepiej zrozumieć swoje emocje i dotychczasowe wybory. To klucz do wprowadzania istotnych zmian w swoim życiu i odkrywania siebie – mówi Sylwia Monostori, nowa redaktor prowadząca magazynu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wewnątrz „Coaching” zyskał wyraźny podział na część poświęconą pracy i budowaniu pozycji zawodowej, relacji w życiu prywatnemu. Każde wydanie ma swój Temat Numeru poświęcony innemu zagadnieniu. Powstał dział Nowa Ziemia, w którym eksperci tacy jak Wojciech Eichelberger tłumaczą, w jaką stronę ewoluuje świat i jak można się do tych zmian przystosować. W każdym dziale czytelnik otrzymuje rzetelną wiedzę i wiele narzędzi pozwalających zamienić teorię w działanie.

– Obecny świat VUCA, zmienny, niepewny, złożony i niejednoznaczny budzi w nas wiele emocji, coraz trudniej się w nim poruszać, dlatego tak ważna staje się praca nad sobą, bo tylko na siebie mamy realny wpływ. Magazyn Coaching pokazuje, jak to zrobić dobrze i skutecznie. A wybitni eksperci akademiccy i praktycy, którzy dla nas piszą, dzielą się swoim doświadczeniem. Jednocześnie robią to w sposób przystępny dla szerokiego grona odbiorców – mówi Sylwia Monostori.

Od września redaktorem prowadzącym magazynu Coaching jest Sylwia Monostori. Jest ona dziennikarzem i redaktorem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Pracowała w wydawnictwa Axel Springer, Marquard, przez 8 lat była sekretarzem redakcji. Od prawie 10 lat jest związana z wydawnictwem Burda, gdzie pracuje w sektorze poradnikowym. Pisze wywiady, reportaże, teksty o podróżach itematyce prawniczej. Na łamach magazynu Coaching prowadziła też stałą rubrykę „Encyklopedia Coachingu”. W 2009 roku skończyła roczną szkołę coachingu w GWPS, jest współautorką książki „Czym (nie) jest coaching” wydaną przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.

Radę Programową magazynu tworzą Joanna Chmura (psycholog, coach, trener), Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska (psycholog, p.o. Dyrektora Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego), Dorota Minta (psycholog) i dr Marcin Capiga (coach, mentor, trener biznesu, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego).

Odświeżona została również część wizualna „Coachingu”. Makieta jest przejrzysta, elegancka i przyjazna dla czytelnika.

Magazyn wsparty jest kampanią promocyjną w dzienniku Rzeczpospolita, tytułach prasowych(tytuły własne Burdy), serwisach internetowych(WP, serwisy Burdy) i social mediach wydawnictwa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij